pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez tilam » 22 Maj 2017 13:06

Witam! Polecicie min firmę która zajmuje się pozycjonowaniem ? Chciałbym zainwestować w reklamę mojej firmy w internecie a ponoć to jest najlepsza forma reklamy i najbardziej opłacalna. A może ktoś z Was kojarzy firmę http://onlinegroup.pl/ lub korzystał z ich usług ? Co mi polecacie ?
tilam
 
Posty: 232
Rejestracja: 02 Lut 2017 18:24

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez emma » 26 Maj 2017 06:22

Reklama w internecie to rzecz wręcz niezbędna w dzisiejszych czasach. Zarówno pozycjonowanie jak i prowadzenie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych jak Facebook to w tej chwili najskuteczniejsze formy reklamy. Takie zadanie warto zlecić profesjonalistom http://fabrykamarketingu.pl/. Mój mąż z nimi współpracuje i zauważył już wzrost zainteresowania wśród klientów a to chyba najlepszy dowód na efektywność ich działań.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez litosX5 » 26 Maj 2017 15:06

Można także przez Facebooka próbować reklamować, to też medium mające największy zasięg potencjalnych różnych odbiorców.
_____________________________________________
stojak na papier toaletowy
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez Dabbex » 19 Lip 2017 09:40

Najgorsze jest to, że pozycjonowanie jest dość trudne. Co więcej, jak ktoś to będzie robił nieumiejętnie, to może zrobić więcej szkód niż pożytku... Dlatego lepiej zostawić ten temat specjalistom (tak jak przecież mało kto sam naprawia sobie samochód, chyba że się na tym zna). Np. mój znajomy jak założył firmę, to zlecił pozycjonowanie na Creox.pl. Efekt jest taki, że ma póki co stabilny wzrost zamówień i Klientów, którzy trafiają do niego z Google :)
Zawiść jest jak ślepiec, który chce Ci wykłuć oczy
Dabbex
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Lip 2017 13:08

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez kasiagrosik » 31 Lip 2017 18:44

Samo pozycjonowanie marki w sieci, to tylko połowa sukcesu. Skuteczny marketing internetowy musi sprawiać, że Twoja firma będzie się wyróżniać, zapadać w pamięć. Odpowiednim sposobem na przebicie się do świadomości potencjalnych klientów może być promocja, którą warto zacząć od stworzenia logo. Rozpoznawalność marek często opiera się na tym właśnie narzędziu. Projektowanie logo warto zlecić profesjonalistom od siebie mogę polecić firmę INB Marketing z Lublina, która nie tylko stworzy ciekawy znak, ale też zajmie się promocją marketingową w sieci.
kasiagrosik
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 Lip 2017 18:37

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez kulim » 08 Wrz 2017 13:18

Zgadzam się, że pozycjonowanie jest bardzo skuteczne ( ale też pod warunkiem, że robione jest z głową ). Oczywiście nie warto poprzestawać tylko na tym bo istnieje jeszcze wiele skutecznych metod na poprawę widoczności naszej firmy w sieci :) Ja miałem okazję współpracować jakiś czas temu z Agencją Soluma SEM z Warszawy https://sem.soluma.pl/oferta-seo/pozycjonowanie-sklepu-internetowego. Proponują klientom kompleksową usługę ( pozycjonowanie, audyty seo czy badanie konkurencji ). Mają spore doświadczenie i wiedzę a to przekłada się na wymierne korzyści dla klienta :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez rosochacki » 01 Paź 2017 12:10

Jeśli mogę Wam coś doradzić, to warto skorzystać z dobrego kursu związanego z pozycjonowaniem. Jest kilka firm typu http://poradnik-seo.pl/ , które organizują takie szkolenia. Można wtedy przyswoić multum cennej wiedzy. Polecam.
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez spartan » 01 Paź 2017 21:08

Lubię akurat tematy marketingu internetowego, promocji w wyszukiwarkach, pozycjonowania itp. To dynamicznie rozwijająca się dziedzina. Znalazłam trochę artykułów dotyczących tego na stronie tej agencji - http://websem.pl/ . Polecam się zapoznać.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez Iware » 09 Sty 2018 22:25

Jeśli już jest temat odnośnie reklamy, to może i ja sie podłącze i zapytam was czy znacie może jakieś sprawdzone firmy, które oferują kompleksowe projektowanie stron lublin? Jeśli tak to bardzo prosiłbym o jakieś namiary tak abym mógł się z nimi skontaktować i poznać warunki współpracy jakie oferują!
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: pozycjonowanie stron - reklama w internecie

Postprzez Anakin » 11 Sty 2018 13:36

Co ma reklama do projektowania stron? Jakby nie było, to właściwie 2 różne branże. ;)
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 16 gości