Spedycja - dobry kierunek?

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Spedycja - dobry kierunek?

Postprzez ezef » 02 Kwi 2017 21:00

Zmieniam branżę i zastanawiam się nad pracą w spedycji. W moim mieście jest sporo centrali logistycznych. Nie wiem co prawda czy nie lepiej najpierw postarać się o angaż w jakiejś z nich a później szukać czegoś w rodzaju tego -> studia spedycja, ale nachodzą mnie też myśli by wyjść naprzeciw oczekiwaniom, bo później będzie ciężko łączyć pracę i naukę. Przyglądam się ofercie uczelni WSB, ale ostatecznie jeszcze nie podjąłem decyzji. Na razie potrzebuje rady czy to jest właściwa droga dla kogoś takiego jak ja. Młody już nie jestem, chciałabym wybrać właściwie, zwłaszcza, że studia angażują przecież czas. Ogólnie mam wrażanie, że w spedycji jest dużo działów w których można się "realizować", to tez jest dla mnie jakiś argument. A może ktoś z Was pracuje w jakiejś firmie i mógłby się podzielić opinia. Chodzi mi oczywiście o firmę spedycyjną.
ezef
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 Kwi 2015 20:18

Re: Spedycja - dobry kierunek?

Postprzez wiosenna13 » 21 Mar 2019 21:35

Jak najbardziej bo będzie się rozwijał i to bardzo szybko. Jak je skończysz być może wylądujesz w firmie Symlog https://symlog.eu/ Zajmują się oni właśnie transportem międzynarodowym i stale poszerzają ofertę. Od jakiegoś czasu mają transport intermodalny z Chin. Bardzo rozwojowa firma z dobrym zapleczem.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Spedycja - dobry kierunek?

Postprzez miroslaw3 » 11 Kwi 2019 10:34

Ja ostatnio korzystałem z firmy agroczos . Z tej firmy jestem bardzo zadowolony,ponieważ wszystko co sobie zaplanowałem to ta firma zrealizowała.Zawsze jest ok.
miroslaw3
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:15

Re: Spedycja - dobry kierunek?

Postprzez FilipS » 02 Maj 2019 10:09

Ja uważam, że nasz kraj to bardzo dobre miejsce na rozwój właśnie transportu ponieważ jesteśmy krajem środkowej europy i przepływ towarów w dużej mierze przechodzi właśnie przez nasze państwo. Jeżeli będziesz chciał rozpocząć biznes w tym zakresie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił dużą uwagę na Flotman, czyli system do monitoringu GPS rozbudowany o dodatkowe opcje jak kontrola paliwa, zabezpieczenie strefy ładunkowej jak i integracja z giełdami zleceń. Dlatego jak znajdziesz trochę czasu wolnego to odwiedź ich stronę, gdzie zostało to dokładne opisane i od razu będziesz mógł skontaktować się z ich konsultantem.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33


Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości