Zakładam sklep internetowy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez amster666 » 26 Mar 2017 21:56

W przypadku sklepu internetowego pamiętaj aby wybrać odpowiednią platformę.
Znajdź swój urząd pracy z portalem o urzędach skarbowych nr 1 w Polsce.
amster666
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 Mar 2017 21:53
Miejscowość: Radom

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez koliber » 26 Kwi 2017 10:09

A masz firmę, która wykona projekt Twojej strony internetowej? Dobrze też, żeby była ona dopasowana do urządzeń mobilnych, bo przecież wiele osób przegląda Internet przez swojej tablety czy smartfony... Chętnie podrzucę Ci namiar na http://www.webmi.pl/strony-internetowe-mobilne/ bo mają spore doświadczenie w realizacji takich projektów, od A do Z. Kreatywnie podchodzą do każdego Klienta, więc jestem pewien, że stworzą dla Ciebie coś oryginalnego, co wyróżni Twój sklep na tle innych. Koniecznie zerknij do ich portfolio prac!
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez ewated » 26 Kwi 2017 14:52

Prowadzisz sklep internetowy i interesują Cię przelewy internetowe? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo bogatą ofertę w tym zakresie jaką proponuje firma eService, super niskie prowizje to dodatkowy atut !
ewated
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Kwi 2017 10:23

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez spartan » 28 Kwi 2017 16:09

Dobrze, żeby Twój sklep internetowy miał podpiętą możliwość dokonywania płatności online. W końcu to podstawa, a Klienci często regulują należność za zakupy właśnie poprzez system internetowy. Wiem, że taką usługę zamówisz w firmie: http://www.bluemedia.pl/ . Oferują narzędzia do wielokanałowej obsługi płatności online typu płatności Pay by link, szybkie przelewy, BLIK, karty płatnicze i wsparcie komunikacyjne SMS. Takie rozwiązanie spełnia potrzeby sklepów online.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez fiona45 » 02 Maj 2017 13:12

Jak zakładasz swój sklep internetowy to warto pomyśleć o biznesie godnym na nasze czasu. Ja proponuję galanterię. Dużo fajnych produktów takich mają na: http://hurtowniagalanter.pl/ . Taka hurtownia torebek i innych dodatków galanteryjnych na pewno sprawdzi się rewelacyjnie pod wieloma względami.
fiona45
 
Posty: 137
Rejestracja: 01 Lut 2017 20:20

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez monikabert90 » 02 Lip 2017 09:22

Tak jak już wspomnieli moi poprzednicy, zakładając sklep internetowy, warto zastanowić się nad odpowiednim systemem płatności, który umożliwi klientom szybkie i wygodne dokonywanie zakupu. Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie tutaj serwis mikropłatności MyBill, a dokładniej usługa SMS Premium, która pozwala płacić za pomocą wysłania płatnej wiadomości SMS. Jest to najczęściej stosowane przy sprzedaży materiałów elektronicznych, ale można również dopasować tą metodę to innych sklepów.
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Zakładam sklep internetowy

Postprzez rowia » 07 Lip 2017 09:29

Potwierdzam, bo widzę jakim zainteresowaniem u mnie w sklepie cieszą się tego typu płatności. Tak samo jak paczki międzynarodowe do Niemiec , naprawdę nie ma co się ograniczać do granic własnego kraju. Trzeba myśleć o nowoczesnych rozwiązaniach, klienci wówczas chętniej dokonują zakupów
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości