Windykacja

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Windykacja

Postprzez kolki » 15 Mar 2017 13:30

Witam interesuje mnie skuteczna windykacja, Warszawa lub okolice. Czy możecie doradzić jakieś sprawdzone firmy, które zajmują się takimi sprawami? Nie mogę wyegzekwować swoich należności od klienta.
kolki
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Lut 2017 18:28

Re: Windykacja

Postprzez Ares » 28 Mar 2017 11:09

Jeśli chodzi o skuteczną windykację i wykup wierzytelności, to pomóc może wam w tym firma wykup wierzytelności warszawa. Sprawdźcie, jest to firma z doświadczeniem, działająca szybko i skutecznie.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Windykacja

Postprzez Mirinda » 28 Mar 2017 18:05

Windykacja zlecona firmie to ostateczność,może spróbuj się dogadać.
Mirinda
 
Posty: 17
Rejestracja: 16 Mar 2017 10:22

Re: Windykacja

Postprzez steropon » 19 Wrz 2018 15:09

Jeżeli kgoś inerseuje windykaacja, to powinien zainteresować się firmą Solventoir. Mają oni bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o ściąganie należności :) Z całą pewnością nie wwarto zajmować się tym samemu, ponieważ jest to bardzo nieskuteczne.
steropon
 
Posty: 241
Rejestracja: 19 Lip 2018 22:34

Re: Windykacja

Postprzez mpiryjczyk » 27 Wrz 2018 20:18

Jednym z najlepszych sposobów na wyjście z zadłużenia jest ogłoszenie bankructwa. Upadłość taka jest dobrze wyjaśniona na bankructwo Dzięki tym informacjom możemy zacząć nasze życie od nowa bez długów. Jest to proces wykonalny, ale trzeba mieć dużo informacji i dowiedzieć się wiele na jego temat. Polecam wszystkim zainteresowanie się sprawą.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Windykacja

Postprzez igregor » 28 Wrz 2018 15:22

Windykacja ma sens kiedy dłuznik ma majątek, inaczej szkoda czasu i pieniędzy.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Windykacja

Postprzez Racer » 16 Paź 2018 10:02

My w firmie jeszcze nie tak dawno mieliśmy całkiem spory problem z tym, by upomnieć się o swoje pieniądze. Skorzystaliśmy w końcu z pomocy ICG-Group i dzięki nim odzyskaliśmy co nasze.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Windykacja

Postprzez Karminowy » 16 Paź 2018 19:49

Można też samemu zdobyć potrzebną wiedzę na przykład na szkoleniach. Jakiś czas temu wróciłem z jednego z takich dotyczących windykacji i mogę spokojnie je polecić, mimo tego ze nastawienie miałem dosyć negatywne wiedząc ze czeka mnie kolejny dzień spędzony na nudnym słuchaniu tego jak wiele i niewiele maja do powiedzenia ludzie, natomiast przyjemna atmosfera zmieniła całkiem moje podejście i od razu nauka się lepiej wchłaniała https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,wi ... kucja.html
Karminowy
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 Paź 2018 19:44

Re: Windykacja

Postprzez monix » 16 Paź 2018 22:28

Takie sprawy generalnie są ciężkie, windykator który musiał załatwić moją sprawę, musiał iść z eskortą policji
monix
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Paź 2018 22:25

Re: Windykacja

Postprzez namirski » 29 Paź 2018 13:42

Bardziej skomplikowane może okazać się odzyskanie długu od zagranicznego kontrahenta. Jest to o tyle utrudnione, że nie znamy realiów prawnych panujących w danym kraju, a także procedur urzędniczych, a przede wszystkim często też języka. Istnieją kancelarie, które zajmują się windykacją wierzytelność międzynarodowych. Specjalistą w tej branży jest kancelaria https://www.europejski-nakaz.pl/, której pomoc na pewno przyspieszy windykację i pozwoli bardziej skuteczniej dochodzić swoich praw, niż działania na własną rękę.
Awatar użytkownika
namirski
 
Posty: 57
Rejestracja: 14 Maj 2018 15:00
Miejscowość: Szamotuły

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości