Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różnych?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez Pacynka0 » 02 Mar 2017 12:02

Myślę, że lepiej z rożnych ponieważ dziecko często zmienia upodobania. Teraz coraz trudniej trafić w ich gust. Zabawki drożeją co nie znaczy ,że są lepszej jakości. Na rynku jest teraz wiele takich z Chin produkowanych na masową skalę, których należy się wystrzegać. Dlaczego? Bo takie firmy stawiają na ilość a nie jakość! Bóg wie co dodają do tych materiałów i farb, więc nie kupuję takich zabawek swoim maluchom. Dbam o ich zdrowie , co nie znaczy że nie o odpowiednią zabawę. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat polskiego producenta zabawek drewnianych Bajo i chyba zainteresuję się jego produktami. Mnie przypadła do gustu ta http://www.niczchin.pl/drewniane-zwierz ... hania.html foka na kulkach. Kiedyś nie było takich zabawek i cieszę się,że mam okazję chociażby uszczęśliwić swoje dzieci takimi prezentami.
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez piotr5z » 03 Mar 2017 08:37

To prawda, dziecko bardzo często zmienia zdanie.
piotr5z
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Mar 2017 20:13

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez bizgirl » 08 Mar 2017 08:56

Pewnie, że nie ma co kupować z tej samej serii zabawek. Co innego - książeczki z bohaterami: http://www.urwis.pl/ksiazeczki/bohaterowie-bajek. Uważam, że większość dzieci lubi takie czytanki. Poza tym - czytanie maluszkom zbliża.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez adameerr » 26 Kwi 2017 11:28

A co powiesz na zabawki interaktywne dla dzieci https://achdzieciaki.pl/edukacyjne-i-interaktywne-23? Według mnie warto dzieci bawić a przy tym kształcić. Radzę wybrać oferty dostępne online ponieważ cena produktów może być zdecydowanie niższa niż w sklepach stacjonarnych. Klocki i puzzle również są dobrym pomysłem.
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez polikm » 04 Cze 2017 09:06

Nie kupuj monotematycznych zabawek bo jak wątek sie znudzi to cały komplet zabawek pójdzie w odstawkę.
Awatar użytkownika
polikm
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Cze 2017 07:54
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez ArtemisV » 05 Cze 2017 12:14

Wydaje mi się, że spokojnie można mieszać :) Dzieci i tak same sobie tworzą narracje i bez problemu łączą zabawki z innymi (a nawet ze sprzętem domowym xd). Nie ma się czego bać :)
ArtemisV
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Maj 2017 21:17

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez Legulas » 05 Cze 2017 12:45

Dzieci zazwyczaj mają ulubionych bohaterów z różnych bajek. Więc jak najbardziej można je mieszać.
Legulas
 
Posty: 430
Rejestracja: 24 Kwi 2016 14:11

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez bizgirl » 06 Cze 2017 13:33

Też mi się tak wydaje. No chyba, że aktualnie "na tapecie" jest tylko jedna bajka.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez Tymoteusz1 » 01 Lip 2017 23:40

To już zależy od Waszych upodobań. Ja myślę, że dzieciaki mają tak dużą wyobraźnię, że im to nie robi żadnej różnicy.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 21:30, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Zabawki dla dzieci - z jednej serii bajkowej czy z różny

Postprzez koliber » 22 Lut 2018 11:13

Dzieciaki mają swoije ulubione postacie z bajek, komiksów czy kreskówek więc hitem są wszelkiego rodzaju gadżety sygnowane takimi bohaterami. Dziewczynki kochają chociażby lalki Monster High - https://achdzieciaki.pl/monster-high-92 . Można je oczywiście przebierać i czesać, co sprawia dziewczynkom wiele radości. Moja córka również ma bzika na punkcie tej serii :D
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości