Ogrodzenia

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Ogrodzenia

Postprzez danuta13 » 06 Lut 2017 21:03

Jeśli chodzi o ogłoszenia związane z ofertami pracy to na stronie http://praca.gratka.pl/?pg można trafić na coś interesującego i cały czas nowe się pojawiają oferty pracy.
danuta13
 
Posty: 40
Rejestracja: 28 Lis 2016 22:59

Re: Ogrodzenia

Postprzez krysinski » 09 Lut 2017 09:41

litosX5 napisał:Ogrodzenie może też być i wykonane w postaci siatki - też jest to dobre rozwiązanie.


Siatka, jako ogrodzenie na boki i tył posesji, jak najbardziej. Jednak na front poleca się zdecydowanie bardziej reprezentacyjne ogrodzenie, np. panele. W końcu ogrodzenie jest wizytówką posesji. ;)
krysinski
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 Lut 2017 09:40

Re: Ogrodzenia

Postprzez lotka56 » 11 Mar 2017 11:18

Ogrodzenie kosztuje nie ukrywajmy tego. Jednak warto inwestować w coś fajnego i praktycznego. Ogrodzenie jednak, aby było na lato to przynajmniej z paneli aluminiowym dekoracyjnych. Ja tam mam takie z tyłu domu i przed nimi krzewy , drzewka i przyznam, że nawet ich nie widać, a przynajmniej nie muszę się przejmować, ze ktoś mi wlezie bez pozwolenia.
lotka56
 
Posty: 12
Rejestracja: 01 Mar 2017 19:15
Miejscowość: Warszawa

Re: Ogrodzenia

Postprzez Ares » 16 Mar 2017 15:46

Gdybyście chcieli, to możecie zajrzeć na dachówki ceramiczne. Jak dla mnie oferta jest naprawdę godna polecenia, więc również i wy możecie sobie ją sprawdzić.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Ogrodzenia

Postprzez paweu85 » 16 Mar 2017 16:18

Jeśli już myślicie ogrodzeniu to pomyślcie także o idealnym zabezpieczeniu waszych ogrodów, osobiście mogę polecić najlepszej jakości obrzeża ogrodowe które idealnie zabezpieczą wasz ogród !
Ostatnio edytowany przez paweu85, 04 Kwi 2017 19:13, edytowano w sumie 1 raz
paweu85
 
Posty: 162
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:53

Re: Ogrodzenia

Postprzez Małgorzata85 » 26 Mar 2017 18:34

Wiadomo, że ogrodzenie kosztuje ale mozna przeciez wybrac spośród róznych ofert. Np ogrodzenia panelowe sa stosunkowo tanie. Firma ASM wykonuje takie ogrodzenia, możecie zerknąć na ich ofertę http://www.asm.waw.pl/oferta/napedy-do-bram/ . Takie ogrodzenie jest solidne i trwałe. Myślę, że spokojnie wystarczy na lata.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Ogrodzenia

Postprzez rowia » 27 Mar 2017 16:01

paweu85 napisał:Jeśli już myślicie ogrodzeniu to pomyślcie także o idealnym zabezpieczeniu waszych ogrodów, osobiście mogę polecić najlepszej jakości obrzeża ogrodowe które idealnie zabezpieczą wasz ogród !


Ja akurat w ogrodzie akurat postawiłam ogrodzenie, wykorzystując lego bloki . Było to naprawdę tanie rozwiązanie i świetnie odgradza od niemiłych sąsiadów. Docelowo chcę zasadzić jakąś roślinność, która będzie się pięła w górę bloczków, tak by zakryła beton
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Ogrodzenia

Postprzez monikabert90 » 07 Maj 2017 08:54

Dla mnie ogrodzenie musi przede wszystkim chronić przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Dlatego też zdecydowałam się na ogrodzenia betonowe, a nie na siatki czy też ogrodzenia kute. Mogę czuć się swobodnie we własnym ogrodzie, latem chodzić w bikini i urządzać grille dla znajomych :)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Ogrodzenia

Postprzez emma » 15 Maj 2017 12:49

Teraz na rynku jest tak wiele ofert różnego rodzaju ogrodzeń, że wybór może nie być wcale taki prosty :) My zdecydowaliśmy się na panele ogrodzeniowe http://www.ogradzamy.pl/produkty/. Nie zależy mi aż tak bardzo by być zupełnie niewidocznym dla sąsiadów bo i tak mamy przy ogrodzeniu posadzoną dużą ilość drzewek a taki typ ogrodzenia jest według mnie bardzo praktyczny.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Ogrodzenia

Postprzez krysinski » 18 Maj 2017 08:30

monikabert90 napisał:Dla mnie ogrodzenie musi przede wszystkim chronić przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Dlatego też zdecydowałam się na ogrodzenia betonowe, a nie na siatki czy też ogrodzenia kute. Mogę czuć się swobodnie we własnym ogrodzie, latem chodzić w bikini i urządzać grille dla znajomych :)


Alternatywą dla ogrodzeń betonowych są murki gabionowe Zenturo. Prezentują się zjawiskowo, a przy tym zapewniają stu procentową prywatność na posesji. Dodatkowo przestrzeń pomiędzy panelami można wypełnić dowolnym materiałem, dzięki czemu murek dopasujemy do każdej aranżacji.

Image
krysinski
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 Lut 2017 09:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron