Jak cieszyć się chwilą?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jak cieszyć się chwilą?

Postprzez januszek70 » 11 Gru 2016 22:10

Żyjemy często w pędzie, z dnia na dzień, wpadamy w rutynę. Na co dzień w ogóle nie zastanawiamy się nad tym, ile dobra nas spotyka. Ja ostatnio borykam się z tym samym problemem. Przestałem doceniać drobne rzeczy, przestałem doceniać chwile, a to przecież z nich właśnie składa się nasze życie. Mam wrażenie, że nic dobrego już na mnie nie czeka, a wszystkie te negatywne myśli wpędzają mnie w smutny nastrój. Czy ktoś z Was ma podobnie? Jak radzicie sobie z takimi emocjami? Znacie jakieś metody na to, by nauczyć cieszyć się życiem i chwilą? Szukam jakichś konstruktywnych porad, w sieci trafiłem ostatnio na Emocjonalną Drogę, czyli metodę, o której zresztą możecie poczytać sobie tutaj: http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html. Jak myślicie - coś takiego może być skuteczne?
januszek70
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Wrz 2014 20:42

Re: Jak cieszyć się chwilą?

Postprzez burn » 12 Gru 2016 15:02

Po prostu trzeba mniej się martwić ;)
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Jak cieszyć się chwilą?

Postprzez bizgirl » 12 Gru 2016 15:33

Łatwo napisać, trudniej zrobić... Najważniejsze, to spędzać czas ludźmi.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości