studia

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

studia

Postprzez Ares » 30 Lis 2016 10:21

Hej! Co sądzicie na temat studiów historycznych? Zastanawiam się nad tym, aby wybrać się na podyplomowe studia historyczne. Uczelnia jest prestiżowa i można sie tam wiele nauczyć. Historia od zawsze mnie ciekawi i chyba w końcu chcę się skusić na ten kierunek. Co myślicie? :)
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: studia

Postprzez litosX5 » 02 Gru 2016 15:57

Jednak lepiej wybrać się na techniczne studia. One dadzą przynajmniej pracę, a historyków to nam nie potrzeba, nawet z dyplomem najbardziej profesjonalnych uczelni.
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: studia

Postprzez Ajlar » 06 Gru 2016 19:06

hmm też mi się wydaje, że techniczne kierunki to dobre rozwiązanie. Ja rozwazam techniki dentystyczne, studia tego typu nie są łatwe ale fach po nich jest dobry. Nie mam takich umiejętności aby iśc na stomatologię ale coś w tym klimacie by mi odpowiadało.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: studia

Postprzez OlaF » 12 Gru 2016 12:33

Wybieram się na studia na http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/stu ... o-narodowe studia bezpieczeństwo narodowe i bardzo jestem ciekawa czy ktoś z was może już zna choć trochę tę szkołę i mógłby mi coś o niej opowiedzieć? Powiem szczerze, że samo słowo studia już mnie przeraża i bardzo się boję, ale taka kolej rzeczy, a uczyć się trzeba.
OlaF
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 Sty 2016 17:42

Re: studia

Postprzez zott » 14 Gru 2016 13:07

Ja uważam, że warto wybrać podyplomowe studia ekonomiczne. Możecie sami zapoznać się z szczegółami i programem takich studiów. Sam kierunek z pewnością jest przyszłościowy.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: studia

Postprzez adameerr » 19 Gru 2016 12:48

A co sądzicie o kierunku prawo jednolite magisterskie na WSP we Wrocławiu http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/5-letnie-studia-prawnicze/? Szukam dobrej prywatnej uczelni na której będę mógł studiować właśnie ten kierunek. Od wielu lat już planowałem zostać prawnikiem dlatego teraz chcę spełnić swoje marzenia. Według mnie studia są bardzo potrzebne i jeśli komuś zależy na znalezieniu dobrej pracy to warto.
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: studia

Postprzez zott » 17 Sty 2017 14:59

Moim zdaniem bardzo ważne jest także by oprócz studiów zdobyć dodatkowe doświadczenie na rożnego rodzaju stażach lub kursach uzupełniających. Jakiś czas temu trafiłem na http://www.astor.com.pl/ i można tam znaleźć pomoc by osiągnąć doświadczenie lub pójść na nowe kursy :) Znajdą tam pomoc zarówno osoby z tytułem inżyniera, jak również menadżerowie.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: studia

Postprzez magdarka » 17 Sty 2017 22:20

Studia to nie wszystko ;)
magdarka
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 Sty 2017 22:18

Re: studia

Postprzez Tymoteusz1 » 25 Kwi 2017 22:30

Przecież studia mają być okresem, gdzie człowiek poznaje siebie i świat.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 16:37, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: studia

Postprzez rosochacki » 16 Maj 2017 21:24

Gdybym mógł wybierać jeszcze raz, to bardzo chętnie wyjechałbym na studia za granicę. Wyobraźcie sobie, jakie szanse i perspektywy przed młodym człowiekiem otwiera edukacja np. w Wielkiej Brytanii. Nie wiem co prawda, ile formalności trzeba dopełnić, by wyjechać tam na studia ale ktoś wspominał mi, że jest specjalna firma https://studiujwanglii.pl/ , która bezpłatnie pomaga w przygotowaniu planu aplikacji tj. służy studentowi pomocą w wyborze odpowiedniego kierunku i uczelni brytyjskiej, przygotowuje podanie o przyjęcia na studia zagraniczne, składa wnioski o pożyczki, akademiki, stypendia itp. Świetna sprawa!
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

cron