Fundacja Training Projects

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Fundacja Training Projects

Postprzez ifdominipo » 15 Lis 2016 14:10

Witam,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje wolontariuszom społecznym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy realizujemy w rejonie Katowic, ale noclegi i wyżywienie i dojazd także pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie zdąży uczestniczyć w obecnej odsłonie cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co sześć miesiący.
Najlepszego,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
ifdominipo
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Wrz 2016 10:54

Re: Fundacja Training Projects

Postprzez Tymoteusz1 » 26 Sty 2018 07:09

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że warto wspomagać fundacje 1% podatku. Ja osobiście wybieram Fundację Pociecha z www.FundacjaPociecha.pl bo zajmuje się ona pomocą dzieciom z patologicznych rodzin. Dzięki ich wsparciu dzieciaki mają szansę wyrwać sie z tego środowiska i wyrosnąć na porządnych ludzi, a nie na kryminalistów. Warto ich wspomóc w tej misji poprzez przekazanie 1% podatku, wpisując nr KRS 0000 426 589. Przyłączcie się do wspólnego dzieła.
Tymoteusz1
 
Posty: 412
Rejestracja: 17 Lip 2016 20:16


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron