Odzyskanie danych z dysku twardego.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Odzyskanie danych z dysku twardego.

Postprzez Gotin » 01 Lis 2016 00:40

Czy ktoś orientuje się czy jest możliwość odzyskania danych z dysku twardego? Ich utrata nastąpiła przez zostawienie dysku w złym miejscu po za komputerem na dłuższy czas, niestety było tam kilka dokumentów które są dla mnie dość ważne? Czy np. wynajęcie firmy tego typu - www.labmedia.pl/odzyskiwanie-danych-z-dysku która zajmuje się odzyskiwaniem daje mi chociaż cień szansy, że te dane zostaną odzyskane? Korzystał ktoś?
Poszukiwacz pracy - nie daj się konkurencji na rynku pracy.
Gotin
 
Posty: 201
Rejestracja: 27 Lis 2013 13:38
Miejscowość: Toruń

Re: Odzyskanie danych z dysku twardego.

Postprzez Asek » 27 Lip 2019 08:56

Proponuję sprawdzić tutaj odzyskanie danych Warto zainwestować w to i skorzystać z usług profesjonalnej firmy, aby wszystko powiodło się tak jak należy. :)
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49

Re: Odzyskanie danych z dysku twardego.

Postprzez dzuma » 12 Sty 2021 11:47

Moim zdaniem tak czy siak najważniejsze to mieć sprawdzone miejsce, gdzie można zgłosić się po pomoc w razie czego. Ja akurat mieszkam w Warszawie to jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z dysku nawet uszkodzonego to tylko https://www.fortisrecovery.pl/
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości