Mieszkanie od dewelopera

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Mieszkanie od dewelopera

Postprzez AmebaK » 20 Wrz 2016 12:18

W jakiej lokalizacji kupilibyście mieszkanie od dewelopera, żeby je wynajmować?
AmebaK
 
Posty: 243
Rejestracja: 16 Wrz 2016 11:26

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez michala56 » 21 Wrz 2016 11:58

Na pewno w dużym mieście jest łatwiej wynająć.
Ale ja ostatnio sporo słyszę dokoła, że ludzie szukają czegoś na obrzeżach,
albo w mniejszych miastach: http://www.mieszkania-plandex.pl/ ,
skąd mogą dojeżdżać do pracy już dużo swobodniej, niż kiedyś.
Ludzie już nie chcą się kisić w wielkich aglomeracjach,
gdzie nie można wypocząć po całym dniu wypełniania obowiązków.
Wolą miejsca, gdzie jest więcej przestrzeni, a mniej hałasu.
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez RyszardZ41 » 03 Paź 2016 22:07

Ja się zastanawiam jak lepiej wypada, kupować na własność ale za kredyt często na całe życie czy jednak wynajmować. Wiadomo, każdy chyba chce mieć coś konkretnie własnego, ale jaka to różnica kiedy i tak dopiero coś spłacamy i w razie nie opłacenia rat kredytu i tak nic nam się nie należy? Kumpel polecił mi szukać dobrych ofert na http://www.extra.pl/mieszkania-na-sprze ... 99cia.html ale nie wiem nawet czego szukam. Jakie macie zdanie na ten temat?
RyszardZ41
 
Posty: 94
Rejestracja: 18 Maj 2016 15:26

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez koszin » 28 Paź 2016 03:43

Najlepiej niedaleko centrum kupić mieszkanie, albo przynajmniej w miejscu, gdzie bez problemu dojedzie się do centrum miasta. Jeżeli chodzi o zakup mieszkania pod wynajem to warto zdecydować się na Wrocław, Kraków albo Warszawę. Jeżeli miałabym kupować nieruchomość dla siebie, to zdecydowałabym się na domek szeregowy, cena ta sama, a komfort dużo większy, niż w bloku.
koszin
 
Posty: 153
Rejestracja: 21 Sie 2015 00:46

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez magda906 » 28 Paź 2016 04:00

Mieszkania w centrum miasta są drogie, także pewnie zdecydowałabym się na zakup nieco oddalonego od centrum, ale z dobrym dojazdem. Zakup mieszkanie pod wynajem to świetna sprawa, w sumie mamy zawsze pewny zysk, oczywiście, jeżeli jest to nieruchomość zlokalizowana w większym mieście np. Warszawie.
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez sajmon » 28 Paź 2016 04:32

Teraz jest w realizacji we Wrocławiu inwestycja domów szeregowych, jednorodzinnych - komorowice mieszkania. Według mnie zakup domu to lepsze rozwiązanie, są zlokalizowane w spokojnej okolicy, mają prawie 100m2 powierzchni, oczywiście z pełną infrastrukturą. Domy nie mają skosów, są dwukondygnacyjne, cała posesja będzie ogrodzona.
sajmon
 
Posty: 94
Rejestracja: 29 Wrz 2015 17:37

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez kiliann » 28 Paź 2016 22:10

Według mnie jak najbardziej warto kupić w Lublinie nowe mieszkanie pod wynajem, osobiście widziałem że deweloper Orion ma ciekawe mieszkania na sprzedaż, sam zobacz ma mieszkania sprzedaż lublin i przejrzyj ich ofertę, jeden z najlepszych deweloperów u nas na rynku w Lublinie !
kiliann
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Paź 2016 22:08

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez Tymoteusz1 » 27 Gru 2016 10:38

Ja myślę, że jednak zakup jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawa jest prosta, komuś płacić będziecie. Ja myślę, że dużo lepiej spłacać raty do banku, niż płacić komuś za wynajmowane mieszkanie. Szczególnie, że teraz są całkiem dobre kredyty, co widać w http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-na-dom Wybierzcie najlepsze rozwiązanie dla siebie i mieszkajcie na swoim :)
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez litosX5 » 27 Gru 2016 12:49

Gdzieś może w centrum lub bliżej centrum. Pewnie dużo studentów o ile to miasta studenckie z dużą ilością ośrodków akademickich będzie im zależało, by zamieszkać bliżej uczelni. To i może jest szansa, że na wynajmie będzie można coś zarobić.
______________________________________
lusterka stojące do łazienki
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez bankier » 29 Gru 2016 20:51

Oprócz lokalizacji warto sprwadzić też, czy dane mieszkanie łapie się na dopłatę z MdM: https://mdmprogram.com/informacje/jakie-sa-limity-mdm/ - tu są limty cen dla danej lokalizacji. Moim zdaniem warto się zainteresować, kasa z tego ładna, można dostać nawet 100 tyś zł.
bankier
 
Posty: 59
Rejestracja: 11 Lis 2014 13:09

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości