Konto firmowe czy możecie polecić

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Konto firmowe czy możecie polecić

Postprzez iloczyn » 18 Mar 2024 12:17

Witajcie. Czy możęcie polecić dobre konto firmowe?

W jakim banku warto jest otworzyc?
Czas robi za ciałem to samo co głupota z duszą.
iloczyn

Re: Konto firmowe czy możecie polecić

Postprzez Mlodybiznesman » 18 Mar 2024 14:08

Nest bank ma wszystko za free. To moje 3 konto wcześniej miałam MBank, ing, milenium i póki co nest jest najlepszy - finansowo i technicznie ;)

Podpowiem też, ze aktualnie jest dobra promocja dla nowych firm na terminal do płatności bezgotówkowych. Bo jest możliwość uzyskania takiego terminalu za darmo:
https://polskabezgotowkowa.pl/

Warto jest w tym celu zajrzeć sobie na stronę polski bezgotówkowej.
Mlodybiznesman

Postprzez polka » 29 Mar 2024 11:56

Bank Spółdzielczy Raszyn to instytucja, na której można polegać. Ich fachowa pomoc, uczciwość i zaangażowanie w lokalną społeczność czynią ich wyjątkowym partnerem finansowym.
polka

Postprzez visnia » 04 Kwi 2024 16:58

Bank https://bsduszniki.pl/biznes/ oferuje szeroki zakres produktów i usług bankowych, które są dostosowane do potrzeb biznesowych, w tym konta firmowe, kredyty inwestycyjne, leasing, faktoring oraz inne rozwiązania finansowe. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
visnia

Postprzez tarzycjusz21 » 28 Cze 2024 11:20

Ja bym polecił konto firmowe w mBanku. Przez pierwsze 24 miesiące nie ponosisz żadnych kosztów za prowadzenie konta, co pozwala na oszczędności na samym początku działalności. Możesz też bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska na terenie całego kraju, co zwiększa dostępność środków w dowolnym miejscu
tarzycjusz21

Postprzez monik25 » 09 Lip 2024 14:14

Jeśli interesuje Cię technologia automatycznej identyfikacji, warto zapoznać się z RFID. Technologia ta pozwala na bezkontaktowe odczytywanie danych z etykiet wyposażonych w mikroczipy. Może ktoś z Was już korzystał z tego rozwiązania i chciałby podzielić się swoimi wrażeniami? Dowiedz się więcej na temat jej zastosowań i korzyści.
monik25

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości