Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez roberto » 17 Wrz 2013 16:51

Tak jak w temacie szukam profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania, czyli oprócz szkoleń zarządzanie projektami interesują mnie też szkolenia zarządzanie czasem i zespołem ludzi. Słyszałem że takie szkolenia, a przede wszystkim stosowane podczas nich narzędzia, gwarantują zyskanie wielu umiejętności. Szkolenia miałaby być przeprowadzone w hotelu pod Warszawą, a czas ich trwania to dwa dni.
roberto
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 Wrz 2013 16:14

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez Sebastian » 18 Wrz 2013 08:37

Polecam Leadership Center, jak dla mnie zaufaną firmę szkoleniową z której usług korzystałem już kilkakrotnie. Jestem przedstawicielem firmy zajmujacej się produkcją i wykonaniem materiałów budowlanych. Nasze produkty sprzedawane są na terenie całego kraju. Dzieki szkoleniom handlowcy mogli zwiększyć sprzedaż, a wszystko dzięki odpowiedniej strategii. Przekonasz się jak ważne jest odpowiednie motywowanie pracowników i zarządzanie czasem. Podaje stronkę gdzie znajdziesz kontakt z firmą www.leadership-center.pl.
Sebastian
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Wrz 2013 08:30

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez Eryka33 » 19 Wrz 2013 16:49

Zgadza się, gry symulacyjne mogą wiele zdziałać. Takie trenowanie za pomocą określonych zadań pomaga mi teraz w przewidywaniu konsekwencji podejmowanych decyzji. Jeśli chcesz skorzytać ze szkoleń to wybierz właśnie taką firmę, która dopasuje szkolenia zarządzanie projektami czy inne do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
Eryka33
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 Wrz 2013 16:43

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez Sylwester » 17 Paź 2013 12:53

Na Podkarpaciu też odbędą się darmowe szkolenia z zarządzania projektami w MŚP. Wystarczy tylko zgłosić swój udział, więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: http://high-tech.b4ngo.pl
Sylwester
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Paź 2013 12:50

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez angel55 » 24 Sie 2020 10:03

Branie udziału w szkoleniach jest w mojej opinii bardzo opłacalne. W końcu chodzi tutaj o nasz rozwój.
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez Ula55 » 02 Lis 2022 11:17

A jakieś szkolenie ze zwinnego zarządzania projektami?
Ula55
 
Posty: 40
Rejestracja: 30 Mar 2020 18:31

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez Olga45 » 07 Lis 2022 09:17

Ula55 napisał:A jakieś szkolenie ze zwinnego zarządzania projektami?

Słyszałaś o Thorianie? Działają głównie w zakresie project management, oferują usługi doradcze i szkolenia. Moim zdaniem warto podjąć się współpracy, jeżeli zależy Ci na zoptymalizowaniu działań i usprawnieniu firmy. Tutaj masz nieco więcej o project management agile training. Powinno odpowiadać temu, czego szukasz. Powodzenia!
Olga45
 
Posty: 46
Rejestracja: 19 Gru 2019 13:54

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez ssabina » 19 Gru 2022 12:33

Co do zarządzania zespołem to na pewno szkolenie od https://prawdziwy-lider.pl/ Pokazuje jasno jak wprowadzać zmiany w organizacji pracy i w życiu zespołu :)
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez dzuma » 20 Gru 2022 15:01

Zdecydowanie warto zobaczyć oferte od https://prawdziwy-lider.pl/ Mariusz prowadzi szkolenia dla liderów i pozwala to na lepsze zarządzanie zespołem
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18

Re: Polećcie dobre szkolenia zarządzanie projektami

Postprzez topelka » 15 Maj 2023 21:52

A jeśli jesteśmy w temacie zarządzania to wiecie jaki model wybrać do firmy? Zarówno w momencie jak się rozpoczyna działalność i potem jeśli chce się wprowadzić innowacje, zmiany, rozwijać biznes. Z artykułu na tym blogu https://www.impactinternational.com/pl/ ... rganizacji można dowiedzieć się o jakich modelach zarządzania warto wiedzieć, jak ten wybór wpływa na wyniki finansowe, ale także na rozwój zespołów, atmosferę w miejscu pracy.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości