Smar silikonowy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Smar silikonowy

Postprzez paku » 27 Wrz 2022 11:49

Potrzebuję produktu, który będzie optymalny do podzespołów pracujących pod wysokim ciśnieniem. Chodzi o to, aby urządzenie działało maksymalnie długo. Głównie znaczenie ma dla mnie jakość produktu, ale cena też powinna być dosyć przyziemna. Coś sprawdzonego? Nie nastawiam się na konkretną markę - nie mam rozeznania.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Re: Smar silikonowy

Postprzez Gruszka » 28 Wrz 2022 14:49

Podejrzewam, że chodzi o taki - https://sklep.grupamarat.pl/smar_silikonowy_wd_40_-_400ml_aerozol,pid-66855
Moim zdaniem zauważalnie wydłuża żywotność narzędzi i wyposażenia. Mam porównanie zauważalne na wielu urządzeniach. Chroni przed korozją, zabezpiecza przed przywieraniem pyłu. Powinno być OK.
Gruszka
 
Posty: 78
Rejestracja: 17 Maj 2012 09:44

Re: Smar silikonowy

Postprzez paku » 29 Wrz 2022 12:05

Tak, czytałem o tym już gdzieś indziej. Zresztą sama nazwa jakaś znana ogólnie się wydaje. Już to zamówiłem.
Dzwoniłem do tego sklepu, dopytałem o zastosowanie. Nie spodziewałem się, że od razu usłyszę tyle konkretów.
A jednak dobrze znali produkt. W przyszłym tygodniu użyjemy, to wtedy napiszę coś więcej.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Re: Smar silikonowy

Postprzez Gruszka » 03 Paź 2022 21:57

Trudno nie znać tego smaru, przecież to jest bardzo uniwersalny produkt, sporo różnych zastosowań ma, i w przemyśleć i domu. A do Marat zawsze opłaca się zadzwonić. Na telefonie tam siedzą bardzo konkretni ludzi - korzystaliśmy już z ich pomocy i było warto.
Gruszka
 
Posty: 78
Rejestracja: 17 Maj 2012 09:44

Re: Smar silikonowy

Postprzez paku » 05 Paź 2022 11:58

Już mam i użyłem. Na ten moment nie widzę żadnych problemów, natomiast na więcej wniosków dopiero przyjdzie czas.
Zakładam, że wszystko będzie Ok. Sporo poczytałem na ten temat i na razie nie widzę podstaw do tego, aby coś miało być nie tak.
Sporo ludzi mi napisało, że to optymalny sposób. To samo twierdzi Marat.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości