Okna PCV

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Okna PCV

Postprzez rombor » 28 Sie 2022 23:43

Hej! Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić okna PCV? Polecicie jakiś dobry i sprawdzony sklep? Jak na razie w internecie trafiłem na taką stronę https://www.ola-kaliska.pl/pl/kategoria ... /okna-pvc/ . Może warto się tutaj na coś zdecydować? Z tego co widzę to mają oni naprawdę sporo pozytywnych opinii. Dajcie znać co uważacie na ich temat.
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
rombor

Re: Okna PCV

Postprzez azorahai » 01 Wrz 2022 21:37

Zgodzę się, że ciężko zdecydować na jedną firmę jeżeli chodzi o okna. Na rynku jest wiele różnych propozycji i skąd wiadomo która będzie najlepsza? Jeżeli możecie mi coś w tej kwestii doradzić, to byłabym bardzo wdzięczna.
azorahai

Postprzez malkontentis » 02 Wrz 2022 10:50

Sama niedawno robiłam remont swojego domu i szukałam odpowiedniej firmy, która zapewniłaby mi okna na wysokim poziomie. Koleżanka doradziła mi, żeby zwróciła uwagę na okna PVC od firmy Drutex,, ponieważ to naprawdę świetni specjaliści w tej branży. Umówiłam się z nimi na spotkanie wstępne i mam nadzieję, że będą w stanie zaproponować mi jakieś ciekawe rozwiązania
malkontentis

Postprzez maryn » 21 Wrz 2022 15:11

Dla mnie lepiej wybrać okna od firm oferujących lepszą jakość. Po prostu okna premium. Stolarka to ważna kwestia domu czy mieszkania więc nie ma co na tym przesadnie oszczędzać. Można natomiast znaleźć dobry stosunek ceny do jakości. Ja uważam, że dobrze wybrałem i polecam Ci swoje okna. Model Prismatic z Oknoplastu. Jakość super, wykonanie też, parametry ok - odcień obustronny złoty dąb i pakiet 3 szyb + ciepła ramka.
maryn

Postprzez mpiryjczyk » 23 Wrz 2022 14:00

Stolarka okienna to taka która musi być dobrej jakości żeby wytrzymała wam długie lata. Tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/stol ... okna-z-pcv macie artykuł właśnie o takiej stolarce, producencie który sprzedaje okna od lat i ma zadowolonych klientów.
mpiryjczyk

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości