forex czy giełda PW?

Grasz na giełdzie? Obracasz walutami na Forex? Śledzisz kursy walut i chcesz się podzielić swoimi prognozami odnośnie notowań czy kursów walut - ten dział jest dla Ciebie.

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez sylwia4012 » 20 Lis 2015 14:06

Teraz dużo mówi się o inwestowaniu w grunty, więc może taką metodę pomnażania środków warto przemyśleć? I giełda, i tym bardziej forex dla laika to ogromne ryzyko. Ziemia zawsze była, i będzie w cenie. Jeśli kupisz taniej, odrolnisz, to sprzedasz drożnej. Możesz wykorzystać wiedze i doświadczenie firm specjalizujących się w takich inwestycjach. Saveinvest ma tu duże uznanie. Niekoniecznie nawet musisz wykładać całej kwoty, bo ich program inwestycyjny http://www.grunttozysk.pl umożliwia zakup działki na raty, całkiem korzystne warunki.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez magda906 » 20 Lis 2015 16:42

Faktycznie, bardzo dużo osób inwestuje w nieruchomości gruntowe. Najwidoczniej jest to przychodowa inwestycja, z resztą ceny gruntu cały czas wzrastają więc nic dziwnego. Z tego co czytałam to Saveinvest ma naprawdę wiele sukcesów na swoim koncie. Poza tym funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat i zyskał dużą sławę.
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez sylwia4012 » 20 Lis 2015 21:20

No tak, wystarczy zerknąć do referencji tej firmy, prześledzić sukcesy i obecne działania. Samo zakupienie gruntu to jedno, a procedury przekształcenia działki na budowlana to drugie i dość trudne. Przepisy są sztywne, działania dość długotrwałe a przy pomocy takiej firmy, która wie gdzie, co i kiedy kupić to połowa sukcesu. Kolejne etapy tez prowadzą dość skutecznie, aby klient miał wszystko na czas i z odpowiednią dokumentacją. Teraz maja się zmienić przepisy dotyczące zakupu/sprzedaży gruntów rolnych (bodajże od stycznia maja być utrudnienia - wchodzi w życie zmiana ustawy, ale do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało), więc tym bardziej trzeba powierzyć wszelkie inwestycje gruntowe takiej firmie, jak Saveinvest.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez miksder » 21 Lis 2015 09:09

Radziłbym zainteresować się forexem, albo zainwestować w jakiś własny biznes ;)
miksder
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 Lis 2015 09:08

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez ekologia » 05 Sty 2016 18:09

Ja byłam raczej sceptycznie nastawiona do takich entuzjastycznych opinii o Forexie.
I dalej jestem, bo wydaje mi się, że trzeba mieć swoje zdanie i polegać na własnej ocenie. W każdym razie dobrze byłoby się dowiedzieć czegoś więcej, mieć jakieś zdanie wyrobione i wiedzę na temat tych inwestycji. Pewnie dobrze byłoby wybrać się na coś takiego: https://www.facebook.com/Stoksoft
Na koniec stycznia ma się odbyć takie szkolenie i zastanawiam się czy się nie wybrać. Zawsze to byłaby już jakaś podstawowa, a być może nawet i bardziej rozbudowana wiedza dla mnie. Co myślicie?
ekologia
 
Posty: 245
Rejestracja: 03 Mar 2015 15:36

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez burn » 28 Cze 2016 10:46

Ja coraz bardziej przekonuję się do GPW. Zastanawiam się czy nie zacząć tam inwestować. Na razie jednak czytam o certyfikatach faktor jak inwestować na blog.squaber.com . Widzę, że jest to blog prowadzony przez osoby, które naprawdę się na tym znają i są ekspertami w tej dziedzinie. Mam nadzieję, że jak jeszcze trochę poczytam bieżących analiz na temat tego rynku to odważę się zainwestować na giełdzie.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez rafek34 » 11 Wrz 2016 14:32

Na naszym rynku jest wiele form inwestowania i gry na giełdzie. Ja proponuje zajrzeć na: High Sky Brokers . Tam mają ciekawe propozycje godne uwagi. Dużo napisanych ciekawych artykułów i fajna platforma.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez PaulA » 16 Wrz 2016 11:28

Wybieraj to na czym się znasz i zaczynaj powoli, to dwie cenne rady ktorych warto się trzymać
PaulA
 
Posty: 32
Rejestracja: 12 Sie 2016 10:29

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez gabriell86 » 30 Wrz 2016 12:48

Z tego co mi wiadomo, to inwestowanie na Forexie jest bardziej ryzykowne od inwestowania na GPW. Mniej ryzykowne od Forexu i równie opłacalne są inwestycje w opcje binarne, także moim zdaniem to lepszy wybór, szczególnie, że handel opcjami jest znacznie prostszy. Inwestycje w opcje binarne są możliwie m.in. na platformie eXbino https://exbino.com/pl/ - nie trzeba wielkich kwot, aby zacząć inwestować, a co do wypłacalności platformy, to zyski wypłacane są regularnie co tydzień.
gabriell86
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lip 2015 09:25

Re: forex czy giełda PW?

Postprzez intadeusz » 11 Paź 2016 15:23

Według mnie giełda PW jest dużo lepsza i można na niej zarobić większe pieniądze !
intadeusz
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 Paź 2016 08:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do GPW + Forex

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości