Odszkodowanie- jak uzyskać?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez kurek » 07 Sie 2018 07:41

Jak dla mnie to jest trochę przykra sprawa, że firmy ubezpieczeniowe najpierw reklamują, jak to super i fajnie, gdy się ubezpieczysz, a jak przyjdzie co do czego to strasznie zaniżają odszkodowanie. Na szczęście są firmy, które pomagają wyciągnąć od towarzystw ubezpieczeniowych należne zadośćuczynienia.
Tutaj macie namiar na mojego znajomego:
ul. Generała Agusta Emilia Fieldorfa `` Nila`` 3/10 07 - 410 Ostrołęka
+48 297 644 846, +48 608 023 022
http://odszkodowania-ostroleka.pl/
kurek

Postprzez Olsy » 10 Sie 2018 07:54

Również miałem duży problem po wypadku samochodowych przy powrocie z urlopu. Na szczęście przy dochodzeniu odszkodowania trafiłem na kancelarię odszkodowawczą Auxilia, która w pełni zajęła się moim przypadkiem od początku, czyli znalezieniem dowodów, załatwieniem formalności i reprezentowaniem podczas sprawy sądowej. Dzięki temu wszystko poszła sprawnie, a ja mogłem za te pieniądze opłacić swoją rehabilitację i kupić nowe auto. Jak widać, warto walczyć :)
Olsy

Postprzez rowia » 30 Sie 2018 09:37

No wiesz kurek, na tym to polega czysty biznes. Rzecz w tym że większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy że ich odszkodowanie jest zaniżone, dlatego ja moim znajomym powtarzam - nie masz pewności to dzwoń do firmy odszkodowawczej, niech zrobią analizę bo a nóż widelec.. Mi się w ten sposób udało 2 tysiące złotych dodatkowo dostać. Tutaj z pomocą tej firmy https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ , można do nich przez ten formularz się zgłosić albo zadzwonić od razu jeśli na czasie zależy. Spoko firma, sympatyczni ludzie
rowia

Postprzez coco » 14 Wrz 2018 07:15

Samemu to trochę walka z wiatrakami. Moim zdaniem najlepiej udać się do firmy, która się w tym specjalizuje. Zapoznajcie się na przykład z ofertą kancelarii prawnej Solace: https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/zadoscuczynienie-za-doznana-krzywde. Oni zajmują się najróżniejszymi odszkodowaniami. Na pewno chętnie doradzą, a może i zajmą się Waszą konkretną sprawą.
coco

Postprzez Racer » 22 Paź 2018 10:26

Jednym z najlepszych rozwiązań w przypadku walki o odszkodowanie jest skorzystanie z pomocy odpowiedniej firmy. Ja osobiście polecam Stowarzyszenie Wokanda, dzięki któremu mi samemu udało się odzyskać sporo gotówki. Są bardzo skutecznie i współpraca z nimi układa się doskonale.
Racer

Miejscowość: Jaworzno

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości