Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez mpiryjczyk » 24 Lut 2018 22:40

Czy moglibyście polecić mi firmę, której mógłbym zlecić obsługę informatyczną swojego przedsiębiorstwa? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Itbce, firmy informatycznej z Wrocławia - czy moglibyście wypowiedzieć się na jej temat?
mpiryjczyk

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez Tommy Polley » 13 Mar 2018 13:43

Obsługa informatyczna to bardzo szeroki temat - może warto wspomnieć coś więcej. Jeśli chodzi o usługi IT w Warszawie to polecam WBT-IT - działają bardzo sprawnie, mają zespół dobrych specjalistów - nie tylko informatyków, ale i prawnika dzięki czemu wdrożenia zwiazane z RODO przeprowadzili u mnie szybko i bezproblemowo.

Polecam, ale nie wiem czy Tobie, bo za mało napisałeś czego się spodziewasz i oczekujesz
Pozdr.
Tommy Polley

Postprzez micz » 18 Wrz 2018 00:18

W serwisie https://ogloszenia.taelo.pl można dodać bezpłatnie ogłoszenie, to duża baza wykonawców, także z pewnością ktoś się zgłosi. W tym portalu klienci mogą dodawać opinie po współpracy z danym wykonawcą, także to duży plus, bo nie wybieramy firmy w ciemno. najważniejsze jest to, aby zwracać uwagę na doświadczenie, to kluczowy element.
micz

Postprzez adam4466 » 18 Wrz 2018 05:25

Kiedyś widziałem statystyki że na studiach informatycznych jest bardzo dużo osób.Początkowy informatyk zarabia 6 tysięcy brutto.
adam4466

Postprzez Wasyl369 » 15 Gru 2018 18:04

Poszukaj w sieci, znajdziesz niejedną firmę, która oferuje firma programistyczna . Fachowcy w tej branży z pewnością dopasują odpowiednie rozwiązania. Te zaś będą miały znaczący wpływ na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa. Warto sobie na ten temat poczytać.
Wasyl369

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości