Mieszkanie od dewelopera

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Mieszkanie od dewelopera

Postprzez koliber » 20 Mar 2017 15:40

Łódź jest według mnie fajnie i dynamicznie rozwijającym się miastem. Kiedyś może kojarzyła się nieciekawie i smutno, dziś powstaje tu sporo nowoczesnych osiedli do życia. Prz ulicy Srebrzyńskiej 42 budowane są obecnie http://www.apartamentyzdrowie.pl . Do wyboru są tu przestronne i komfortowe apartamenty (nawet dwupoziomowe) od 1 do 6 pokoi. Będą gotowe do odbioru w 2018 r. Ogólnie lokalizacja jest bardzo zachęcająca - w bliskim sąsiedztwie są liczne szkoły, przedszkola, restauracje, Centrum Handlowe Manufaktura, Aquapark Fala, Miejska Arena Kultury i Sportu Atlas Arena, Ogród Zoologiczny oraz Ogród Botaniczny. Idealne miejsce dla całych rodzin oraz tych, którzy cenią ciszę i spokój. Koniecznie obejrzyjcie ofertę lokali na stronie :)
koliber

Postprzez Malwina » 20 Mar 2017 16:13

Lokalizacja jest najważniejsza.
Malwina

Postprzez Małgorzata85 » 24 Mar 2017 11:08

Zgadzam się, że loklaizacja jest najważniejsza. Ja szukam mieszkania pod Poznaniem. Bardzo ładne osiedle domów w stylu holenderskim powstaje w Koninku http://www.koninko.com.pl/deweloper/ . To osiedle niedaleko Poznania z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Moim zdaniem idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.
Małgorzata85

Postprzez Feren » 24 Kwi 2017 17:46

Na cenę mieszkania wpływa wiele czynników w tym lokalizacja, najważniejsza jest odległość od sklepów, aptek, przychodni oraz szkół i przedszkoli. Sama jetem w trakcie poszukiwań domu na sprzedaż w Szczecinie, dlatego jestem w temacie na bieżąco. Jak do tej pory zauważyłam, że atrakcyjne oferty można znaleźć pod tym adresem: http://www.extra.pl/domy-na-sprzeda%C5%BC-wynajem-szczecin.html . Reszta biur nieruchomości nie wzbudza mojego zaufania lub są zbyt krótko na rynku.
Feren

Postprzez momento » 01 Maj 2017 15:46

Na pewno jeśli myślałabym o kupnie mieszkania pod wynajem, to stawiałabym na duże miasta, być może byłoby to Trójmiasto i tego typu mieszkania gdańsk oliwa.
Osiedle IDEA usytuowane jest na pograniczu Przymorza i Oliwy , jest to jeden z najlepszych punktów w Trójmieście jeśli chodzi o komunikacje. W pobliżu trasa 468 oraz linia Szybkiej Kolei Miejskiej, w niedalekiej odległości znajduje się dworzec PKP i SKM Gdańsk Oliwa.
momento

Postprzez veron5 » 04 Maj 2017 20:54

czytałem na forum kąty wrocławskie, że można tam kupić nowe domy 110m z kawałkiem ogródka w spokojnej okolicy w cenie 390tys. Oczywiście w stanie deweloperskim
veron5

Postprzez Tymoteusz1 » 08 Maj 2017 13:59

Faktycznie, to bardzo dobry pomysł. Mieszkania od dewelopera są zazwyczaj o wiele tańsze i przede wszystkim nowsze. Świetnym przykładem są nowe mieszkania w Markach od dewelopera http://markowydom.com.pl/dla-klientow/ Mi do gustu poza lokalizacją, przypadł przede wszystkim nowoczesny wygląd i funkcjonalność. Pomyślcie o takim rozwiązaniu.
Tymoteusz1

Postprzez fastka » 16 Maj 2017 16:33

koliber napisał:Łódź jest według mnie fajnie i dynamicznie rozwijającym się miastem. Kiedyś może kojarzyła się nieciekawie i smutno, dziś powstaje tu sporo nowoczesnych osiedli do życia.

Moim zdaniem Łódź jest wspaniałym miastem z niesamowitymi, dobrze zachowanymi zabytkami, jeśli chodzi o osiedla to na pewno najbardziej podoba mi się Pomorska Park, teraz ruszyła sprzedaż II etapu, można więc jeszcze kupić tam mieszkanie i to w dobrej cenie.
fastka

Postprzez pik » 28 Cze 2017 14:57

Szukając nowoczesnych apartamentów nad morzem, możecie również sprawdzić sobie ofertę dostępną w sprzedaż apartamentów nad morzem. Myślę, że oferta godna polecenia, więc jeśli szukacie apartamentów na sprzedaż w tej lokalizacji, to warto sprawdzić jej szczegóły.
pik

Miejscowość: Racibórz

Postprzez burn » 30 Cze 2017 11:57

Jeśli interesują Was nieruchomości z rynku pierwotnego to warto zerknąć na oferty deweloperów z Wrocławia w najlepszych lokalizacjach na poradnikowy.net . Tam znajdziecie kilka czołowych inwestycji, jakie są obecnie realizowane na terenie tego miasta.
burn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości