meble

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

meble

Postprzez Einar » 09 Sie 2019 13:25

cześć, zastanawiam się nad remontem ale mam bardzo niewymiarową sypialnię. Czy ktoś z was zamawiał meble na wymiar? na co zwrócić uwagę? nie znam się na tym a zależy mi na ładnym efekcie :) macie dla mnie jakieś wskazówki?
Einar

Re: meble

Postprzez verdi34 » 17 Sie 2019 04:27

A co chciałbyś w sypialni postawić? W sumie najpopularniejszy układ to szafa, łóżko, szafki nocne i ewentualnie komoda jak wystarczy miejsca. Z tego wszystkiego najbardziej opłacalne jest wykonanie szafy na wymiar albo zakup mniejszej. Zawsze taniej zapłacisz za gotową, więc może warto najpierw zmierzyć pokój i poszukać pasującej? Mogę Ci polecić sklep akord. Kupowaliśmy tam meble do salonu oraz komodę do przedpokoju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Z tego co widziałem wyposażenie sypialni również mają.
verdi34

Re: meble

Postprzez znaki1 » 17 Sie 2019 20:29

Przy okazji remontu można wybrać też nowe meble i tu w salonie https://www.vieridivani.pl/ da się znaleźć ekskluzywne. Zawsze się zmieni w mieszkaniu, jak inaczej się je ustawi i chociażby zmieni ich kolor. A te są naprawdę dobrej jakości, więc sporo posłużą.
znaki1

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości