Konto osobiste jaki bank

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Konto osobiste jaki bank

Postprzez Mlodybiznesman » 04 Lis 2019 08:43

Jaki bank jest obecnie najlepszy jeśli chodzi o konta osobiste?

W jakim polecacie otwarcie takiego konta ?
Mlodybiznesman

Re: Konto osobiste jaki bank

Postprzez Ariel » 04 Lis 2019 11:00

Bardzo korzystne jest konto direct w ing banku śląskim https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/kon ... -osobiste/ - na stronie opisane jest jakie są warunki prowadzenia i utrzymania konta, a sa bardzo korzystne:

Płatności BLIK i bramki internetowych płatności
Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów
Bonus 100 zł za założenie
Narzędzia do oszczędzania i zarządzania budżetem domowym

Konto oczywiscie mozna załozyć jedynie przez internet.
Ariel

Postprzez Ingrid321 » 20 Gru 2019 21:25

Akurat teraz praktycznie każde konto osobiste w banku jest takie samo, więc tutaj wybór to już nasza indywidualna decyzja. Ja zwracałam uwagę na to, aby dany sklep był uwzględniony w płatnościach online cashbill.pl ponieważ z nich najczęściej korzystam.
Ingrid321

Postprzez Tymoteusz1 » 29 Gru 2019 09:22

Grunt to wiedzieć, co będzie dla Was najkorzystniejsze. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do rankingu https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych bo w ten sposób będziecie w stanie szybko i bezproblemowo odnaleźć konto, które będzie dla Was najkorzystniejsze. Pozwoli Wam to oszczędzić mnóstwo czasu, który musielibyście poświęcić na zestawianie ze sobą ofert różnych banków.
Tymoteusz1

Postprzez Jgtedk32 » 31 Gru 2019 11:05

a gdzie założyć konto dla dziecka?
-
Dofinansowanie paneli fotowoltaicznych
Jgtedk32

Postprzez beverly51 » 02 Sty 2020 13:53

Od dawien dawna posiadam konto w Millenium Bank.
beverly51

Miejscowość: Kraków

Postprzez exile » 06 Sty 2020 11:11

Bardzo dobrym kontem może pochwalić się Getinbank, który ma w ofercie np Konto Junior - świetne konto dla dzieci, które na pewno pomoże w zarządzaniu funduszami dla najmłodszych - https://www.getinbank.pl/klienci-indywi ... unior.html
exile

Postprzez wcwc » 23 Lut 2020 14:06

Mam tam konto i polecam.
wcwc

Postprzez marso » 05 Maj 2020 21:42

Wiele banków nie ma opłat za wydanie i za użytkowanie. Co dotyczy także sytuacji, gdy założone jest konto indywidualne i dopiero w dalszej kolejności dodany jest pełnomocnik. Także jest jak najbardziej pełnoletnia, zostało założone Konto. Inne konto wspólne (2 osoby). Wszystko, co Pan wkleił się zgadza. Choć sam znalazłem coś o koncie dla małej firmy https://finansenaplus.pl/najlepsze-konto-malej-firmy/ w rankingu. Również na podpunkt 11 się nie łapie na te warunki. Bo z tego co właśnie sprawdziłem dotyczy to osób, które nie mają żadnego innego konta. Konsultant na infolinii banku zapewniał mnie 2-krotnie, że żadnej opłaty nie będzie. Jednak w takim przypadku zadzwonię raz jeszcze, sprawdzając czy jest to najlepsze konto dla małej firmy. ;)
marso

Postprzez Tubrin » 04 Cze 2020 22:35

Ciężko mi powiedzieć co jest obecnie najlepsze, ale ja przykładowo mam mam konta w paru bankach i m.in. jest to ING, które po latach współpracy bardzo mnie zawiodło. Serio bez korzystania z płatności kartą, czy wypłacania pieniędzy płacę za dużoo! To jest zdzierstwo.
Moim zdaniem Toyota Bank ma konkurencyjne konto osobiste i dodatkowo z całkowicie darmowe konto oszczędnościowe. Jest oczywiście haczyk przy wypłacaniu pieniędzy, mozesz je wyplacać z każdego bankomatu (niezależnie jakiego banku), ale tylko do 3 razy w miesięcu. Dla mnie to akurat nie problem, bo ja zwyczanie płacę kartą, a nie gotówką
Tubrin

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości