Kolejenie samochodu - czy to dobry sposób na reklamę?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Kolejenie samochodu - czy to dobry sposób na reklamę?

Postprzez ezef » 05 Paź 2015 20:09

Witajcie. Zastanawiam się nad tym, bo - i nie ukrywam tego - chce wykorzystać potencjał samochodu osobowego. i tak dojeżdżam nim do klientów i wydaje mi się, że to po prostu najbardziej właściwe zacząć od reklamowania swoich usług na własnym aucie. Nie wiem w zasadzie dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałem. Znalazłem nawet taką usługę na stronie firmy http://www.apla.eu po czym wnoszę że nie ja jeden na to wpadłem (choć w moim mieście nie widziałem jeszcze reklamy w tej formie, no może jeden samochód, góra dwa). Mam tylko wątpliwość dotycząca samego sposobu oklejenia - samochód mam w lizingu i zastanawiam się czy mogę sobie tak - ad hoc - go okleić? Ewentualnie - jak wygląda później usunięcie takiej reklamy? Czy jest to jakoś szczególnie uciążliwe, czy odznacza się na lakierze? Pytam na wszelki wypadek, bo wiadomo, lepiej wiedzieć wcześniej niż martwić się już po fakcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo na pewno są tu osoby którym temat jest bliski.
ezef
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Kwi 2015 19:18

Re: Kolejenie samochodu - czy to dobry sposób na reklamę?

Postprzez gabrielk » 30 Paź 2015 07:26

Cześć, kiedyś pracowałem w pewnej firmie, i miałem do dyspozycji samochód jakim był Volkswagen Transporter T5 i mój szef bardzo chciał reklamować swoja firmę. Więc okleił cały samochód. Robiła ro firma z naszego miasta. Jako, że był to okres zimowy to samochód potem musiał stać około dwóch dób w ciepłym garażu, aby klej dobrze złapał. Wszystko było ok. Kiedy odchodziłem z firmy auto nadal było oklejone. Ale za jakiś czas reklama została zdjęta, gdy spotkałem byłego szefa i zapytałem o reklamę to powiedział że pod naklejką powstała rdza.
gabrielk
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Paź 2015 17:19

Re: Kolejenie samochodu - czy to dobry sposób na reklamę?

Postprzez Wywia » 03 Lis 2015 08:30

To znaczy, że była źle nałożona. Jeśli folia jest dokładnie naklejona na suchą powierzchnię, nic nie powinno się dziać.
Wywia
 
Posty: 39
Rejestracja: 02 Lis 2015 09:50
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości