Jazda samochodem za granicę?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jazda samochodem za granicę?

Postprzez angel55 » 25 Lip 2020 16:13

Moi Mili, zdecydowałam się na dodanie zupełnie nowego wątku ponieważ nie udało mi się na tym forum znaleźć nic o podobnej tematyce. Bardzo zależało mi jednak żeby móc podzielić się z Wami wpisem ze strony: https://mtu24.pl/jak-czuc-sie-bezpieczn ... a-granica/ To świetna propozycja zawierająca wskazówki na temat tego jak czuć się bezpiecznie podróżując za granicę. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zaglądać na tą stronę to musicie to nadrobić :D Pewnie nie zdziwi Was fakt, że mowa tutaj przede wszystkim o odpowiednim ubezpieczeniu komunikacyjnym. Warto zwrócić uwagę co ono zawiera i w jaki sposób obejmuje kolizje i inne wypadki. Oczywiście ważne jest też to czy ubezpieczenie obejmuje pasażerów pojazdu. Sama przygotowując się na podróż doskonale zorientowałam się w temacie żeby mieć pewność, że jesteśmy odpowiednio zabezpieczeni na wypadek niespodziewanych zdarzeń, które mogą spotkać nad podczas trasy. Z perspektywy czasu uważam, że było to naprawdę ważne dlatego dzielę się tymi informacjami również z Wami.
angel55

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości