Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Postprzez Aleksander » 06 Lut 2020 16:00

Macie w swoich biurach firmowych laptopy, czy może jednak stawiacie na stacjonarne komputery?
Jeśli jesteście w stanie mi skutecznie doradzić, to byłbym bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę, która doprowadzi mnie do udanego zakupu!
Aleksander

Re: Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Postprzez Olsy » 14 Lut 2020 12:13

Ja akurat jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru laptopów biznesowych, jeśli chodzi o porządne wyposażenie biura bo jednak laptopy zawsze można zabrać w delegację, czy do domu popracować. W moim przypadku były to HP ZBookm które idealnie nadają się do tego przeznaczenia i jeśli jesteście na etapie poszukiwań to warto odwiedzić sklep https://korzystneit.pl/HP-ZBook?artykul ... y-HP-ZBook w którym sami się możecie co do nich przekonać.
Olsy

Re: Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Postprzez Kondik » 18 Lut 2020 12:30

Olsy napisał:Ja akurat jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru laptopów biznesowych, jeśli chodzi o porządne wyposażenie biura bo jednak laptopy zawsze można zabrać w delegację, czy do domu popracować. W moim przypadku były to HP ZBookm które idealnie nadają się do tego przeznaczenia i jeśli jesteście na etapie poszukiwań to warto odwiedzić sklep https://korzystneit.pl/HP-ZBook?artykul ... y-HP-ZBook w którym sami się możecie co do nich przekonać.

Tutaj akurat mogę się zgodzić z poprzednikiem, bo miałem okazję kupować u nich elektronikę do firmy i jeśli chodzi o poziom obsługi, możliwość negocjacji warunków oraz czas realizacji to wszystko razem dobrze współgrało. Pozostawili po sobie pozytywne spostrzeżenia i pewnie w przyszłości jeszcze z ich pomocy skorzystam.
Kondik

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości