Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Postprzez Aleksander » 06 Lut 2020 17:00

Macie w swoich biurach firmowych laptopy, czy może jednak stawiacie na stacjonarne komputery?
Jeśli jesteście w stanie mi skutecznie doradzić, to byłbym bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę, która doprowadzi mnie do udanego zakupu!
Aleksander

Re: Jakiego laptopa wybrać do całego biura

Postprzez Olsy » 14 Lut 2020 13:13

Ja akurat jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru laptopów biznesowych, jeśli chodzi o porządne wyposażenie biura bo jednak laptopy zawsze można zabrać w delegację, czy do domu popracować. W moim przypadku były to HP ZBookm które idealnie nadają się do tego przeznaczenia i jeśli jesteście na etapie poszukiwań to warto odwiedzić sklep https://korzystneit.pl/HP-ZBook?artykul ... y-HP-ZBook w którym sami się możecie co do nich przekonać.
Olsy

Postprzez Kondik » 18 Lut 2020 13:30

Olsy napisał:Ja akurat jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru laptopów biznesowych, jeśli chodzi o porządne wyposażenie biura bo jednak laptopy zawsze można zabrać w delegację, czy do domu popracować. W moim przypadku były to HP ZBookm które idealnie nadają się do tego przeznaczenia i jeśli jesteście na etapie poszukiwań to warto odwiedzić sklep https://korzystneit.pl/HP-ZBook?artykul ... y-HP-ZBook w którym sami się możecie co do nich przekonać.

Tutaj akurat mogę się zgodzić z poprzednikiem, bo miałem okazję kupować u nich elektronikę do firmy i jeśli chodzi o poziom obsługi, możliwość negocjacji warunków oraz czas realizacji to wszystko razem dobrze współgrało. Pozostawili po sobie pozytywne spostrzeżenia i pewnie w przyszłości jeszcze z ich pomocy skorzystam.
Kondik

Postprzez FilipS » 21 Lut 2020 11:19

Interesujący temat, ja na pewno z chęcią sprawdzę i liczę, że podejmę w końcu ostateczną decyzję odnośnie zakupu.
FilipS

Postprzez szymonpoz92 » 24 Lut 2020 23:06

.
szymonpoz92

Postprzez Jacekk » 26 Lut 2020 10:52

U mnie daje radę ProBook 430 G6, który jeszcze złapałem na sporej przecenie. Jak szukacie ciekawych propozycji to zajrzyjcie już na wspomniany wcześniej sklep https://korzystneit.pl/HP-ProBook jednocześnie w razie pytań można liczyć na pomoc obsługi klienta, opcję leasingu i sprawną realizację.
Jacekk

Postprzez Gregor25 » 05 Mar 2020 18:44

Jeśli chodzi o sprzęt komputerowy to możesz się doradzić w tym sklepie który ma w ofercie taki model https://itnes.pl/laptopy-lenovo-v155/laptop-lenovo-v155-15api-81v50013pb-ryzen-5-3500u-15-6-fhd-ram-8gb-ssd-256gb-radeon-vega-8-szary-dvd-windows-10-pro-2dtd.html i ten mi się wydaje wystarczający. Na pewno będziesz zadowolona z oferty sklepu jak i obsługi która jest zawsze pomocna. Jeśli brak środków to masz opcję leasingu sprzętu więc cię stać.
Gregor25

Postprzez walkiria12 » 21 Mar 2020 21:36

Dobór odpowiedniego sprzętu oraz odpowiednia jego konfiguracja to obsługa IT. Firmy powinny skupiać się na własnym biznesie a obsługę informatyczną warto oddać w rękę specjalistów. Firmy zajmujące się outsourcingiem IT takie jak IT BCE z Wrocławia to specjaliści, którzy zajmą się help deskiem oraz będą czuwać nad naszą infrastrukturą aby zapewnić jej maksymalną ciągłość działania.
walkiria12

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość