Jaki samochód

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jaki samochód

Postprzez Anegdota » 11 Sty 2019 12:53

No najlepiej jakiś w miarę nowy ale trzeba się wtedy liczyć z ceną. Nie każdego stać na takie auto, dlatego najczęściej kupuje się auta kilkuletnie. Ważne, żeby przed zakupem zdecydować się na sprawdzenie auta używanego, bowiem często bywa tak, że sprzedający nie mówi o usterkach, które sa w samochodzie. Fachowcy z firmy Mzcars oferują takie usługi - mechanik jedzie w klientem na miejsce i dokonuje oceny stanu technicznego. To bardzo dobra opcja bo wtedy wiadomo na co człowiek się decyduje.
Anegdota

Postprzez Beniu » 11 Sty 2019 19:54

Ja poszerzam swoją kolekcję Mustangów i postanowiłem zakupić kolejną strzałę. Tym razem rocznik 88'. Odrestauruję go, zainwestuję w porządne skóry i sprzęt do środka i będzie perełką. Po ostatnich wydarzeniach, kiedy jednego dnia dostałem 2 mandaty za prędkość, zaopatrzyłem się w CB radio i alkomat https://www.ceneo.pl/Alkomaty (w razie co). Nie ma co ryzykować. A tu jak się depnie.... poezja!
Beniu

Postprzez lunars » 12 Sty 2019 09:38

może jakiś ekonomiczny? podobno samochody elektryczne takie są
lunars

Postprzez monikabert90 » 12 Sty 2019 09:56

A słyszał ktoś z Was coś na temat samochodów autonomicznych, zwanych inaczej samosterującymi? Ja czytałam o nich ostatnio w artykule na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/ i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie niemałe wrażenie ;) A Wy co o tym sądzicie? Czy według Was jazda takim samochodem może być bezpieczna?
monikabert90

Postprzez Frankor » 12 Sty 2019 10:58

Według mnie bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi o zakup samochodu może byc Dacia.. Ostatnio przeglądałem różnego rodzaju strony i propozycje i jestem pod wrażeniem Dustera. Wygląda rewelacyjnie.. Jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny do jakości to naprawdę to świetny wybór. Otrzymujemy piękne auto za 40 tysięcy. Tak więc w cenie używanego mamy nowy. Zerknijcie jak się prezentuje

Image
Frankor

Postprzez Kondik » 13 Sty 2019 21:57

Ja tutaj raczej jestem za SUV em aczkolwiek wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych. Ja ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ofertę modeli od Hondy, a największy wybór aut nowych i używanych znajdziesz w salonie HondaPlaza w ktorym oprócz nowych modeli jest również szeroki wybór aut używanych i do tego świetne oferty modeli ja wyprzedaży roczników 2018 także może znajdziesz u nich również coś dla siebie
Kondik

Postprzez pawlik6 » 14 Sty 2019 12:29

Podpowiedzcie mi, czy te mikrosamochody są naprawdę takie strasznie badziewiaste? Bo szukam czegoś dla żony i wciąż się waham... nawet popatrzyłem sobie na ewentualne ceny części (partsmicrocar.pl) i Allegro i nie było aż takiej tragedii.
Ktoś ma i może podzielić się swoją opinią?
pawlik6

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości