jaki krem na blizny i rostępy?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: jaki krem na blizny i rostępy?

Postprzez klaska » 15 Sty 2020 14:09

ja mogę Wam polecić może nie krem a bardziej żel - VERADERM. Jest kapitalny! Ja używałam go na bliznę po cc ( świeżą) i zdziałał cuda :) Jest stosunkowo niedrogi i co ważniejsze nie trzeba mieć recepty by go kupić :)
klaska

Postprzez coco » 13 Lut 2020 13:52

Na rozstępy i blizny najlepiej sprawdzą się zabiegi laserem. Wiem to po sobie - bo zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wykonywał je bardzo umiejętnie pan Bartosz. Polecam - nic tak nie zadziała na ten problem jak właśnie laser.
coco

Postprzez bizneswoman1 » 08 Maj 2020 18:20

Roman332a napisał:Teraz za dobry krem naprawdę płaci się bardzo dużo pieniędzy.To jest bardzo normalna sprawa.

Rozsądny człowiek wie, że żaden krem nie pomaga na zlikwidowanie rozstępów, jedynie może przyspieszyć zmianę ich barwy z żywo czerwonej na tą przypominającą kolor skóry, ale rozstępy nadal są tej samej wielkości. Na całkowite usunięcie rozstępów najlepsza jest mezoterapia mikroigłowa. Wiem z doświadczenia, bo podczas chemioterapii również musiałam przyjmować sterydy, a one wiążą wodę w tkankach i zrobiły mi się ogromne rozstępy. Próbowałam wszystkich dostępnych kremów, olejków i nic nie pomogło. Po paru zabiegach mezoterapii wykonanych w profesjonalnym gabinecie QClinique raz na zawsze pozbyłam się rozstępów. O mezoterapii mikroigłowej możecie poczytać tutaj: https://www.sztukakosmetologii.pl/mezoterapia-mikroiglowa-na-twarz-pod-oczy-na-skore-glowy-i-rozstepy/.
bizneswoman1

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości