Jak zostać elektrykiem?

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jak zostać elektrykiem?

Postprzez usper » 04 Paź 2020 14:12

Szkoła jest a co potem? Z tego co czytam to konieczne są uprawnienia elektryczne SEP. Gdzie taki kurs można szybko zrobić? Jak to cenowo?
usper
 
Posty: 25
Rejestracja: 17 Mar 2020 18:37

Re: Jak zostać elektrykiem?

Postprzez topelka » 04 Paź 2020 21:19

Rzeczywiście aby móc zacząć pracować jako elektryk, konieczne jest uzyskanie uprawnień elektrycznych SEP. Aby zdobywania takich uprawnień przystąpić wystarczy posiadać podstawową wiedzę z zakresu elektrotechniki oraz ukończone 18 lat. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego namiaru na firmę szkoleniową która taki kurs sep 1 kv poprowadzi to polecam tą firmę https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/. Mają ponad 13 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń w różnych miastach kraju, obecnie także wygodnie za pomocą internetu. Cena takiego szkolenia jest uzależniona od tego w jaki sposób zostaje ono przeprowadzone, jak również od jego rodzaju. Po zdaniu egzaminu uzyskane uprawnienia są ważne na terenie Polski i całej Unii Europejskiej przez kolejne 5 lat. Z tego co widzę w terminarzu tej firmy szkoleniowej nie powinno być problemu ze sprawnym odbyciem kursu i zdaniu egzaminu.
topelka
 
Posty: 277
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Jak zostać elektrykiem?

Postprzez polka » 29 Paź 2020 14:43

W pierwszej kolejności warto zainteresować się kursami. Z tego co wiem, to tutaj: https://sep-on-line.pl/kursy/uprawnienia-energetyczne-g2 znajdziecie kursy, po których otrzymacie uprawnienia elektryczne. Oferta jest bardzo czytelna i interesująca, także warto to sprawdzić w wolnej chwili.
polka
 
Posty: 412
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45


Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości