Jak urządzić jadalnię?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jak urządzić jadalnię?

Postprzez oolek » 23 Cze 2019 12:59

Ja w swojej jadalni patrzę głównie na funkcjonalność
oolek

Postprzez beja01 » 24 Cze 2019 07:01

Wydaje mi się, że każdy z nas ma jakiś zmysł aranżacji i wie co by chciała w niej mieć. Fakt jadalnia jak każde zresztą pomieszczenie powinna być funkcjonalna. Warto postawić również na jakość i wygodę. W naszej mamy dwie witryny, rozkładany stół i oczywiście będą krzesła. Będą bo dopiero będziemy składać zamówienie i wybór padł na https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Kle ... lurowe/390 od pierwszej chwili jak je zobaczyłam wiedziałm, że to te. O coś takiego nam właśnie chodzi.
beja01

Postprzez Anegdota » 28 Lip 2019 10:40

W jadalni koniecznie powinien znaleźć się stół z krzesłami. Bardzo ciekawą opcja jest stół kwadratowy z krzesłami. Taki stół prezentuje się nowocześnie, jest funkcjonalny i nie zajmuje dużo miejsca. Duży wybór funkcjonalnych stołów znajdziecie w ofercie sklepu Batdom. Na ich stronie możecie zobaczyć pełną ofertę.
Anegdota

Postprzez aneczka » 11 Wrz 2019 14:30

Świetne meble do jadalni znajdziecie w szczecińskim salonie Verlani. My kupowaliśmy tam stół plus krzesła włoskiej marki Calligaris https://verlani.com/meble-calligaris/ i są świetne, solidnie wykonane, dobrze nam służą. Calligaris wykonuje meble w różnym stylu, także znajdziecie tam zarówno rzeczy klasyczne, jak i nowoczesne, wspólna miara to jakość i dobre wzornictwo, Włosi bardzo dobrze się na tym znają. My wybraliśmy nowoczesny zestaw, designerski, chcieliśmy ten sposób „odmłodzić” nasz salon i zdecydowanie nam się to udało :)
aneczka

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości