Inwestowanie w reklamę

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Inwestowanie w reklamę

Postprzez gerard » 13 Gru 2020 23:59

No dziś to chyba podstawa, choć zalecałbym inwestowanie głównie w działania internetowe. To tam jest najwięcej użytkowników aktywnych, będących potencjalnymi klientami. Agencja reklamowa http://copywriting.katowice.pl/ działa dla mnie w zakresie marketingu internetowego i szczerzę mogę ich polecić. Są świadomi tego co robią i co tym osiągną, tworząc dla mnie treści tematyczne związane z branżą, gdzie można znaleźć informacje, kierujące czytelnika w moim kierunku.
gerard
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Mar 2020 14:37

Re: Inwestowanie w reklamę

Postprzez drzewko » 20 Gru 2020 22:40

A jak w dobie tak licznej i sprytnej reklamy można pominąć inwestowanie w reklamę, szczególnie w sieci. Tu agencja http://cnagencja.pl/ po poznaniu mojej firmy dość intensywnie marketingiem internetowym reprezentowała moją markę w internecie, docierając do nowych klientów.
drzewko
 
Posty: 140
Rejestracja: 13 Maj 2018 09:22

Re: Inwestowanie w reklamę

Postprzez Kazoo » 29 Gru 2020 17:03

Bez inwestowania w reklamę tak naprawdę obecnie praktycznie żadna firma nie ma możliwości docierania do szerokiego grona klientów. Brak dobrze skrojonych działań marketingowych to po prostu świadoma decyzja tego, że firma nie chce zdobywać nowych klientów i się rozwijać. Z tego powodu warto wybrać dobry rodzaj reklamy. Przy działaniach o charakterze lokalnym warto zainteresować się pozycjonowaniem strony www - na przykład pozyjonowanie Chełm będzie super usługą dla każdej firmy, która działa na terenie Chełma i jego okolic lub posiada tam swój oddział.
Kazoo
 
Posty: 111
Rejestracja: 10 Gru 2018 16:44

Re: Inwestowanie w reklamę

Postprzez gracia » 31 Gru 2020 20:32

No dziś to bez tego ani rusz, bo jak tu pokazać się na tle konkurencji. Najlepiej zacząć działania od marketingu internetowego, choć jest tu tle technik, że złotego środka nie ma ;) wszystko zależy od branży. Agencja http://influencermarketing.com.pl/ była odpowiedzialna u mnie za ten dział biznesu, gdzie wszelkie działania reklamowe w sieci były poprzez osoby znane w lokalnie, wzbudzające zaufanie. Tym sposobem znacznie łatwiej przekonać klientów do zapoznania się z ofertą ;)
gracia
 
Posty: 30
Rejestracja: 23 Mar 2020 10:41

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości