infotelecom księgowość

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: infotelecom księgowość

Postprzez Wasyl369 » 10 Sty 2015 14:09

Ja w ostatnim czasie próbowałem takich działań, ale zdecydowałem się na biuro rachunkowe, bo nie miałem czasu na testowanie i prowadzenie księgowości, a zatrudnienie własnej księgowej mi się nie opłaca. Znalazłem biuro http://fkwadrat.pl i zajmują się moimi rozliczeniami. Wolę zapłacić i mieć spokój niż się denerwować.
Wasyl369

Postprzez burn » 14 Sty 2015 09:56

Jeśli wolisz płacić to korzystaj.
burn

Postprzez Rafik » 16 Lis 2015 13:23

Przecież nie każde oprogramowanie jest drogie. Możesz się zdecydować na coś z oferty firmy Connecto. Oni mają tutaj http://www.connecto.pl/branza/biura-rachunkowe rozwiązania dla księgowych. Być może takie coś Cię zainteresuje. A do jakiej kwoty szukasz w ogóle?
Rafik

Postprzez jarskil » 11 Gru 2015 16:49

Osobiście polecam stacjonarne biuro rachunkowe ;)
jarskil

Postprzez Ares » 18 Kwi 2016 07:50

Chcąc prowadzić samodzielną księgowość warto zajrzeć do https://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc . Myślę, że to narzędzie pozwoli znacznie zaoszczędzić na prowadzeniu księgowości, a także umożliwi wam szybkie i samodzielne wystawianie faktur i innych dokumentów.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares

Miejscowość: Warszawa

Postprzez igregor » 18 Kwi 2016 15:00

jarskil napisał:Osobiście polecam stacjonarne biuro rachunkowe ;)

Jestem za tradycyjnym rozwiązaniem, może dlatego, że to się sprawdza. Nie wykluczam nowych rozwiązań, które niesie internet, w przyszłości kto wie.
Jak na razie wożę dokumenty do biura księgowego Tychy jasta.pl i poza zapłatą za usługę nie muszę angażować się w żadne rozliczenia. Do tego mam zapewnione fachowe doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów i podatków.
igregor

Postprzez kewlar » 19 Sty 2020 16:17

Ja znalazłam super biuro za pośrednictwem https://uslugiksiegowe.pl/ , tam ogłaszają się te polecane, doświadczone, na takich warto polegać.
kewlar

Postprzez Olsy » 24 Sty 2020 08:24

Prowadząc własną księgowość, bądź biuro rachunkowe to powinniście zwrócić uwagę na rozwiązanie typu Invoice Digitizer który przede wszystkim pozwoli Wam zapewnić wygodniejszą pracę, szczególnie w zakresie przerzucania danych z faktur papierowych do systemu księgowego online. Przede wszystkim pozwalają na terminową realizację, wygodę i także dokładność bez błędów, jednak aby skutecznie z niego skorzystać to zapewniają wsparcie szkoleniowe, jak i oczywiście błędy techniczne. Pozdrawiam i mam nadzieję, że sprawicie i z korzyścią będziecie mieli go w użytku :)
Olsy

Postprzez menntos » 25 Sty 2020 16:24

Księgowość musi być odpowiednio prowadzona i jest to jedna z ważniejszych rzeczy jeśli chodzi o prowadzenie swojej firmy. Warto tutaj link zerknąć na dobre biuro rachunkowe, które będzie w stanie zająć się całą księgowością firmy. to pozwoli zaoszczędzić czas i mieć pod kontrolą dokumenty firmy.
menntos

Postprzez sevaw_ria » 14 Lut 2020 14:33

Jak zdecydujecie się na poszukanie jakichś księgowych albo biur rachunkowych, to możecie spróbować na fixly. Bardzo fajnie można tam znaleźć kogoś do swojego zlecenia. Ja znalazłam doradce finansowego i jestem mega zadowolona.
sevaw_ria

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość