Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez Marlena Bik » 04 Lip 2018 11:29

A co sądzicie o halach wykonanych z aluminium i stali? Takie hale oferuje firma https://namplan.pl/hale-magazynowe/ . Magazyn taki może mieć dowolną powierzchnię (nawet ponad 30 m dł), poza tym powstaje bardzo szybko, łatwo się go montuje i demontuje. Hale takie spełniają wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, wyposażone sa w bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. Czy ktoś z Was zdecydował się na taką halę?
Marlena Bik
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Gru 2017 16:48

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez Małgorzata85 » 09 Lip 2018 06:25

Jeśli chodzi o wykonanie hali, to niezależnie na jaką opcję się zdecydujecie trzeba wybrac dobrego wykonawce. Ja zdecydowałam się na współpracę z firma WPW Invest, która oferuje generalne wykonawstwo http://wpwinvest.pl/oferta/generalne-wykonawstwo . Firma ta ma ogromne doświadczenie w realizacji różnorodnych obiektów. Zajmują się wykonaniem małych inwestycji a także obiektów wielkopowierzchniowych. Są bardzo rzetelni i terminowi.
Małgorzata85
 
Posty: 296
Rejestracja: 26 Wrz 2015 16:10

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez wiosenna13 » 10 Lip 2018 14:43

Projektowanie hali stalowej możesz zlecić tej firmie http://mix.waw.pl/projektowanie-hal-stalowych.html ponieważ oprócz samego projektowania hal stalowych wykonują również prace budowlane tym zwiazane, wydaje mi się że oferta na stalowe wyjdzie Cię taniej niż murowana. Ale to już sam byś się musiał dowiadywać jak to wygląda w praktyce.
wiosenna13
 
Posty: 174
Rejestracja: 12 Lis 2017 18:15

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez Anegdota » 10 Lip 2018 20:18

Szczerze mówiąc obydwa rozwiązania sa bardzo kosztowne. Zastanawialiście się może na halą magazynową wykonaną z namiotu? Takie magazyny oferuje firma HalPlan. U nich możecie zamówić magazyn dowolnej wielkości. Ogromnym plusem jest to, że taki magazyn powstaje bardzo szybko i także łatwo go zdemontować i przenieść w inne miejsce. Ponadto jest też dużo tańszy niż hala murowana czy stalowa.
Anegdota
 
Posty: 268
Rejestracja: 21 Maj 2016 18:36

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez topelka » 11 Lip 2018 20:12

Też w zeszłym roku stałam przed tym dylematem i analizując wszystkie za i przeciw zdecydowałam się na postawienie hali stalowej. Koszty o wiele mniejsze mnie przekonały i możliwość ewentualnej przebudowy i przeniesienia, być może za jakiś czas będę zmieniać lokalizację działalności. Z ofert wykonawców wybrałam najkorzystniejszą - złożoną przez firmę Commercecon. Zachęciły mnie dodatkowo pozytywne opinie na temat ich pracy. Hala stanęła szybko i zgodnie z planem.
topelka
 
Posty: 18
Rejestracja: 19 Paź 2016 17:48

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron