Gdzie na wakacje?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez wiosenna13 » 14 Sty 2021 11:28

Wszystko zależy ile kasy chcesz przeznaczyć na taki wyjazd i czego oczekujesz? Jeśli chcesz luksusu i niezapomnianych wrażeń to postaw na luksusowe wakacje w Wietnamie. Wspaniałe miejsce z niezapomnianymi widokami a najlepszą ofertę o najwyższym standardzie znajdziesz tutaj https://planetescape.pl/kraj/wietnam/ Jest to niszowe biuro które skupia się na oferowaniu luksusowych wakacji w najpiękniejszych miejscach świata. Twórcy biura wiedzą co oferują bo sami odwiedzili wszystkie miejsca osobiście a to gwarancja udanych wakacji.
wiosenna13

Postprzez Legulas » 14 Sty 2021 13:43

Jak w tym roku się uda, pojadę do Włoch. W zeszłym roku zwiedzałam raczej Polskę.
Legulas

Postprzez Gibran4 » 18 Sty 2021 18:04

Myśleliście nad spływem rzeką, albo pływaniem kajakami po jeziorze? Ja to w zeszłym roku zaraziłam się od znajomych miłością do kajaków i częściej staram się wybierać nad wodę. Mam nawet i swój kajak, wiosła, cały osprzęt, ze swoimi kajakami można wszędzie pojechać. Zobaczcie sobie tu może sklep gokajak.com Można tu kupić kajaki i wszystkie niezbędne akcesoria.
Gibran4

Postprzez KarinaM » 22 Sty 2021 11:33

To tak naprawdę zależy już tylko i wyłącznie od Was. Jeśli macie upatrzone dla siebie jakieś miejsce, to śmiało się tam wybierzcie. Ja lubię wypoczywać leżąc na plaży, dlatego też mnie zdecydowanie bardziej przekonuje jednak weekend nad morzem. Mamy w kraju takie miejsca jak https://herbalsglamping.eu/romantyczny-pobyt w których wypoczynek będzie czystą przyjemnością. Warto zwrócić na to uwage, bo chodzi w końcu o jak najprzyjemniejsze wykorzystanie dostępnego Wam czasu wolnego. Warto mieć to na uwadze już teraz.
KarinaM

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości