Franczyza - LucArt

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Franczyza - LucArt

Postprzez Olsy » 10 Maj 2019 12:21

Witam!
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat otworzenia swojego sklepu motoryzacyjnego we franczyzie? Czy to opcja godna spróbowania i jak dokładnie to wygląda w ich przypadku, czy w dłuższej perspektywie przynosi dobre efekty (głównie finansowe), pozdrawiam!
Olsy

Re: Franczyza - LucArt

Postprzez bunia » 12 Maj 2019 09:21

To zalezy.. ja myslalam kiedys o franczyzie ale zwiazanej z modą jednakostatecznie wybralam samodzielne prowadzenie wlasnej dzialalnosci bez franczyzy bo nnie lubie miec narzucane co i jak mam robic. Na poczatku trwalo troche zanim biznes udalo mi sie rozkrecic ale z perspektywy czasu wiem ze bylo warto. mam swietny zespol pracownikow, zapewniam im dobre ubezpieczenie pakiety medyczne z medicover, dostaja karnety na silownie no i grafiik dopasowany do dyspozycyjnosci. Mamy dobre relacje, duzo klientow i fajny zarobek. Wiem ze bylo warto
bunia

Postprzez Aleksander » 12 Maj 2019 21:31

Ja myślę, że to super pomysł tylko wcześniej musisz odpowiednio przygotować sobie plan oraz wybrać odpowiednią franczyzę do potrzeb rynkowych. W moim przypadku sprawdziło się otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ który w ogromnym stopniu pomógł mi w ogarnięciu wszystkiego, do tego otrzymałem od nich konkretny plan działań i dość szybko się rozwijamy wraz z ilością klientów którzy zostają z nami na stałe.
Aleksander

Postprzez FilipS » 18 Maj 2019 13:01

Aleksander napisał:Ja myślę, że to super pomysł tylko wcześniej musisz odpowiednio przygotować sobie plan oraz wybrać odpowiednią franczyzę do potrzeb rynkowych. W moim przypadku sprawdziło się otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ który w ogromnym stopniu pomógł mi w ogarnięciu wszystkiego, do tego otrzymałem od nich konkretny plan działań i dość szybko się rozwijamy wraz z ilością klientów którzy zostają z nami na stałe.

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach oraz ilości konkurencji to właśnie rozwiązania franczyzowe bardzo fajnie się sprawdzają, także jeżeli chciałbyś się tym zająć i przeanalizowałeś możliwości oraz potrzeby rynkowe to ja jestem jak najbardziej za tym kierunkiem rozwoju. Na pewno praca dla siebie jest dużo lepszą opcją niż etat. Szczególnie kiedy masz takie wsparcie na początku co na pewno Ci to wszystko ułatwi.
FilipS

Postprzez Kondik » 24 Maj 2019 19:40

Czemu nie, jeżeli wszystko jest jasne. Do tego na rynku rośnie zapotrzebowanie i nie ma mocnej konkurencji to ja na Twoim miejscu zbyt długo bym się jednak nie zastanawiał.
Kondik

Postprzez Jacekk » 28 Maj 2019 06:29

No właśnie jak jest potrzeba na rynku, do tego masz odpowiednie środki finansowe i też do współpracy jest firma z tak dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat prowadzenia sprzedaży produktów z zakresu motoryzacji to nie masz się czego obawiać.
Jacekk

Postprzez igregor » 29 Maj 2019 14:58

Olsy napisał:Witam!
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat otworzenia swojego sklepu motoryzacyjnego we franczyzie? Czy to opcja godna spróbowania i jak dokładnie to wygląda w ich przypadku, czy w dłuższej perspektywie przynosi dobre efekty (głównie finansowe), pozdrawiam!

Najpopularniejsze franczyzy dla biznesu związanego z motoryzacją https://sprzedajemy.pl/praca/franczyza-wlasny-biznes. W określonych sytuacjach opłaca się uczyć biznesu i zarabiać pod obcym logiem firmy :) Wypożyczalnie aut, salony sprzedaży, sklepy...jest w czym wybierać.
igregor

Postprzez Basia82 » 25 Lip 2019 10:43

Dokładnie jest w czym wybierać, jednak powinna być to przemyślana decyzja i wszystko zależy co Cię dokładnie interesuje oraz jak kształtuje się najbliższa konkurencja. My z mężem jednak postawiliśmy na sklep LucArt i nie żałujemy, ponieważ takie rzeczy jak części, oleje, smary itd. zawsze schodzą. Mamy jedne z najniższych cen, więc lepiej często kupić u nas niż zamawiać w sieci i dopłacać za przesyłkę.
Basia82

Postprzez Tedek » 25 Lip 2019 23:07

Ciekawy temat różne możliwości, może i warto się tym będzie zainteresować :)
Tedek

Postprzez OlekNim » 26 Lip 2019 06:33

Z LucArt współpracuje się mi bardzo dobrze. Nie jest to ogromna sieć także przywiązują bardzo dużą uwagę do każdego z franczyzobiorców tworząc przystępne warunki do prowadzenia dochodowego biznesu. Ja jestem bardzo zadowolony, że się na niego zdecydowałem bo też udało mi się super trafić z lokalizacją wokół dużej ilości warsztatów. Warto więc szukać i kombinować bo może to później się dobrze przyjąć i też dość szybko osiągniesz fajne zyski.
OlekNim

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości