Firma produkcyjna

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Firma produkcyjna

Postprzez halka » 05 Lut 2019 10:59

Prowadząc lub pracując w firmie produkcyjnej warto jest ułatwiać i usprawniać sobie pracę. Dlatego wiele osób korzysta z oprogramowań, takich jak https://www.cfi.pl/harmonogramowanie-produkcji/, które umożliwiają harmonogramowanie produkcji. Chodzi o to, by cały czas mieć podgląd zleceń produkcyjnych, informacji dotyczących dostępności zasobów, czy terminów dostaw. W ten sposób praca przebiega znacznie szybciej i wszystko mamy w jednym miejscu
halka

Re: Firma produkcyjna

Postprzez patryk5 » 05 Lut 2019 12:56

Ja na razie poczekam ja kw tym wątku znajdzie się trochę więcej wpisów.Wtedy na pewno będę bardzo zadowolony.
patryk5

Postprzez tarzycjusz21 » 05 Lut 2019 14:31

A według mnie, jeżeli jesteśmy właścicielami takiej firmy, to powinniśmy szczególną uwagę poświęcić na bezpieczeństwo swoich pracowników oraz całej firmy. Bardzo często zdarzają się różnego rodzaju nieszczęśliwe wypadki lub dość problematyczny klient. Warto w takim przypadku mieć dodatkowe zabezpieczenie. Ja np. do swojej firmy wykupiłem polisę firmy Gothaer - https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-produkt/1008/majatkowe-dla-firm/ubezpieczenie-malych-i-srednich-firm-gobiznes/ nie tylko dlatego, że ubezpieczam u nich swoje auto i dom, ale przede wszystkim przez to, że jest to firma z ugruntowaną pozycją oraz wieloletnim doświadczeniem.
tarzycjusz21

Postprzez kotka14 » 05 Lut 2019 19:37

Warto popytać o to znajomych. Myślę, że będą w stanie pomóc.
Nie słyszałem jeszcze w życiu o niczym zupełnie bezpiecznym,- poza jedną może... śmiercią.
kotka14

Postprzez defrek » 05 Lut 2019 22:35

Dzięki za opinie, są dla mnie bardzo przydatne
defrek

Postprzez Wandzia » 06 Lut 2019 15:46

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty w tej dziedzinie.
That's the way I like it
Wandzia

Postprzez Pietro Savastano » 20 Lut 2019 13:43

W przypadku firm zajmujących się produkcją zdecydowanie najistotniejsze jest przede wszystkim odpowiednie wyposażenie, na które powinny się składać przede wszystkim odpowiedniej jakości taśmy transportujące, wózki widłowe, jakieś solidniejsze regały. Transport wewnętrzny przebiegać może dzięki temu zdecydowanie sprawniej.

;)
Pietro Savastano

Postprzez MariuszZ » 26 Mar 2019 17:51

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, ważne jest zarówno dobre oprogramowanie pozwalające na kontrolę produkcji, jaki i nowoczesne linie produkcyjne. Jest wiele elementów, o które trzeba zadbać, prowadząc przedsiębiorstwo produkcyjne, choćby późniejszy zbyt towarów.
MariuszZ

Postprzez Andrzejek » 26 Mar 2019 18:35

Masz rację, że zbyt towarów jest ważny, ale jakoś trzeba te towary dostarczyć do hurtowni oraz sklepów, dlatego równie istotna jest spedycja krajowa. Ze swojej strony mogę polecić firmę, z której usług korzystam od dłuższego czasu https://www.dpvlogistic.pl/spedycja-krajowa Obsługują klientów na terenie całej Polski i mają naprawdę bogate doświadczenie, nigdy mnie nie zawiedli, a kilka razy nawet wyratowali z kłopotów.
Andrzejek

Postprzez T Rex » 27 Mar 2019 13:38

Jeśli interesuje Was tematyka firm produkcyjnych, to zachęcam do śledzenia różnego rodzaju blogów, z których czerpać można przydatną wiedzę. Na https://naszafabryka.wordpress.com/2016 ... emyslowym/ macie ciekawy artykuł.

;)
T Rex

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości