Dobra restauracja

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Dobra restauracja

Postprzez fantom » 19 Sty 2018 15:23

Bardzo fajną opcją jeśli chodzi o restauracja kraków rynek jest Scandale Royal. Na ich stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje na ich temat. To jedyne miejsce z takim klimatem w Krakowie. Kuchnia jest wyjątkowa i na pewno warto chociaż raz się skusić.
fantom

Re: Dobra restauracja

Postprzez Ajlar » 10 Lut 2018 19:13

Ja uwielbiam sushi dlatego często bywam w miejscach, gdzie serwuja własnie to danie :) Ostatnio nawet znalazłam świetną knajpę, w której można zamówić sushi z dowozem - to Mizumi Sushi http://www.mizumisushi.pl/dostawa/ . Mają duży wybór świetnego i świeżego sushi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Ajlar

Postprzez laura0584 » 11 Lut 2018 10:05

Lubię kuchnie włoską :)
laura0584

Postprzez Racer » 05 Mar 2018 14:26

Ja za to moge polecić śmiało Hel i restaurację Checz. Mają tam wyjątkową rybę, a wiadomo jak ciężko jest paradoksalnie dostać świeżą rybę nad morzem :) Miejsce ma też niepowtarzalny klimat, a cenowo wcale nie wychodzi drogo. Jeśli ktoś wybiera się na Hel to zdecydowanie warto wybrać się do tej restauracji.
Racer

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez ssabina » 09 Maj 2018 16:20

Mnie bardzo cieszy że powstaje coraz więcej restauracji o wysokim poziomie, starają się utrzymac jakość. Mam znajomego który też teraz otwierał knajpę i już przy wyborze sprzętów stawiał na te dobrej jakości jak Winterhalter (produkują zmywarki i wyparzarki) i ja uważam że to jest świetne podejście
ssabina

Postprzez fangros » 24 Maj 2018 11:38

Właśnie wybieram się do prestiżowej Restauracji Akademia w Warszawie na dobry obiad z 2 dań + deser za 60 PLN. Zabieram rodzinkę i będziemy delektować się niezwykłym menu tradycyjnej polskiej kuchni z sezonowymi składnikami. Po prostu wyśmienicie! Słyszałam, że panuje tam niezwykła atmosfera i doborowy smak. Chyba nie znajdziemy tego, gdzie indziej?
fangros

Postprzez jjusti18 » 18 Cze 2018 06:34

A mnie urzekła ostatnio retauracja Bubbles w stolicy. Cudowny klimat, świetny wystrój wnętrza, a do tego doskonała, świeża kuchnia i trunki najwyższej jakości. Uważam, że będą w tak świetnym miejscu się niezawiedziecie. Ja zdecydowanie jestem już stałą ich klientką i nie raz tam będę się gościć.
jjusti18

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości