Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez olgiernuk79 » 17 Lis 2016 11:27

Cześć, ostatnio myślę nad poprawieniem posiadanych umiejętności zawodowych. Poczytałem trochę w wyszukiwarce o ofercie firm prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po https://cienkusz.com.pl/drzwi-szklane dostanę jakiś dokument, który będzie honorowany przez pracodawców? Nie zamierzam wykładać kasy na kurs, który będzie ładnie wyglądał, lecz nie wpłynie na moje przyszłe wynagrodzenie. Dlatego tak istotnym aspektem jest papier, który będzie uznawany na rynku pracy. Co wy o tym sądzicie? Czy, ktoś z was może polecić rzetelną firmę szkoleniową, która ma w swojej ofercie dobre szkolenia zawodowe?
Ostatnio edytowany przez olgiernuk79, 12 Lut 2022 18:24, edytowano w sumie 1 raz
olgiernuk79
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 Paź 2016 11:34

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez michala56 » 21 Lis 2016 10:42

Zastanawiam się, dlaczego masz wątpliwości dotyczące tego, czy przyda Ci się konkretny kurs?
Chyba sam najlepiej wiesz, czy określone umiejętności w jakiś sposób podniosą Twoje kwalifikacje.

My często organizujemy konferencje i szkolenia dla pracowników i zawsze wiemy, co im się może przydać
lub co podniesie kwalifikacje naszej kadry, nigdy nie miewamy takich wątpliwości.
Jedyne, jakie możemy mieć ewentualnie - to jak uatrakcyjnić takie szkolenia, ale nigdy dotyczące tematyki.
Ot, teraz! Planujemy konkretne szkolenie, ale szukamy miejsca w Polsce, gdzie możemy zorganizować wydarzenie.
Najlepiej nad morzem, może w jakimś hotelu, z atrakcjami typu spa dla pracowników czy udogodnienia.
Chcemy, żeby skorzystali możliwie jak najwięcej z tego, że mogą się rozwijać.
Jeśli macie na myśli jakieś ciekawe miejsce nad morzem - poprosimy o namiary. Resztą zajmiemy się sami.
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez AmebaK » 21 Lis 2016 12:42

No to ja podrzucam namiary, bo skądinąd wiem, że Dolina Charlotty organizuje konferencje nad morzem.
To komfortowy hotel między Ustką a Słupskiem, wyjątkowe miejsce, idealne do organizacji konferencji,
spotkań biznesowych, wyjazdów integracyjnych czy szkoleniowych.
Dwie sale konferencyjne dają możliwość organizacji spotkań nawet do 370 uczestników.
I spa oraz mnóstwo innych atrakcji, które przejrzyjcie sami, bo dzięki nim na pewno nie będzie tam nudno ani przez moment.
AmebaK
 
Posty: 243
Rejestracja: 16 Wrz 2016 11:26

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez michala56 » 22 Lis 2016 22:57

Świetnie, dziękuję za te namiary, rzeczywiście to imponujące miejsce pod każdym względem.
Będziemy się kontaktowali z nimi, bo już mamy ustalony budżet na takie wydarzenia w przyszłym roku.

Póki co, ustaliliśmy też, że będziemy korzystali z pomocy innych fachowców, tym razem od imprez:
http://krajowy.biz/firma,najlepszaimprezapl , którzy mogą nam zaproponować jakieś ciekawe rozwiązania,
jeśli chodzi o integrację uczestników, na której nam bardzo zależy, bo w innym wypadku nie ma to sensu.
Chcielibyśmy, żeby oprócz pracy ten wyjazd był również nagrodą i odpoczynkiem dla uzcestników.
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez rosochacki » 30 Wrz 2017 13:24

Ja bardzo polecam http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... udownictwo . Ich szkolenia są przeznaczone przede wszystkim właśnie dla firm, którym zależy na podniesieniu kompetencji pracowników. Dobre programy, doświadczeni trenerzy, niezłe ceny. Czego chcieć więcej ;)
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez stokrotka » 30 Wrz 2017 19:42

Po każdym szkoleniu powinno się dostać papierek, bo z papierkiem potem łatwiej dostać pracę!
stokrotka
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Wrz 2017 19:41

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez kulim » 28 Lis 2017 10:16

Dokładnie po każdym szkoleniu powinieneś dostać certyfikat czy inne papiery potwierdzające zdobyte przez Ciebie umiejętności :) A jak już mowa o fajnych i modnych obecnie szkoleniach to ja sam zastanawiam się poważnie nad przebranżowieniem się na dziedzinę związaną z szeroko pojętym marketingiem firmy - co sądzicie o szkoleniach dla event managerów ? Przeglądałem ostatnio internet i trafiłem na ofertę firmy EMTG. Zakres szkoleń spory a sama firma cieszy się dobrą opinią i ma spore doświadczenie w tym temacie.
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez adameerr » 24 Lut 2018 12:24

Ja sądzę, że każdy certyfikat i dokument ukończenia kursów czy szkoleń jest ważny. Z tego co wiem, na pewno duża część pracodawców uznaje zdobyte podczas kursów kwalifikacje. Bardzo ciekawe szkolenia zawodowe są organizowane w tej firmie: http://uprawnieniasep.pl/ . Można tutaj zdobyć uprawnienia na wózki widłowe, żurawie, dźwigi czy suwnice. Ciekawe są też kursy na elektryka. Myślę, że warto regularnie uzupełniać kwalifikacje i nabywać nowe umiejętności, jest to na pewno duży plus do CV.
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez daderi » 31 Mar 2018 10:12

Wydaje mi się, że po każdym szkoleniu jest jakiś papier?
daderi
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2018 10:09

Re: Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Postprzez PiotrPawlowski » 31 Mar 2018 20:14

Według mnie nie będziesz nic miał.
PiotrPawlowski
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Mar 2018 20:02


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości