Czy leki bez recepty na gardło - pomagają?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Czy leki bez recepty na gardło - pomagają?

Postprzez Luna077 » 20 Wrz 2017 20:17

U mnie zwykle leki bez recepty dają radę na większość dolegliwości. A to co zawsze mnie łapie to przede wszystkim zapalenie zatok oraz suchy kaszel. Dlatego wiem, że muszę mieć w swojej apteczce zawsze dostępne tabletki na ból zatok oraz syrop na kaszel (http://levopront.pl/blog/). Dzięki temu gdy tylko poczuję pierwsze objawy mogę bardzo szybko zacząć działać. Dzięki temu nie dochodzi do rozwoju choroby i nie muszę się z nią długo męczyć.
Luna077

Postprzez wiolleta4 » 08 Paź 2017 22:06

Z tymi lekami to jest naprawdę różnie. Ja zawsze żeby uzyskać pewność, że coś mi faktycznie pomoże, wolę najpierw sobie poczytać o tym bólu na http://co-na-bol.pl/ , a dopiero potem zdecydować czym to leczyć. Ale muszę Ci przyznać, że ból gardła czasami potrafi być bardzo uciążliwy... Mnie ostatnio tak gardło bolało, że musiałam zrezygnować z wygłaszania przemowy na jednej z konferencji biznesowych, bo po prostu nie dałam rady :(
wiolleta4

Postprzez WorkatHome » 08 Paź 2017 23:30

Mi zawsze pomagają. Jedne tabletki do ssania i gardło zdrowe :D
WorkatHome

Postprzez Wasyl369 » 13 Mar 2018 20:12

Kwestia tego co i jak stosujesz, bo może się okazać, że to jakieś placebo. Poczytaj na ktomalek.pl o tym co to jest probiotyk co lek, a co suplement. Sporo informacji znajdziesz na tej stronie, moim zdaniem warto się zapoznać z tym. Jeśli masz chwilę to zerknij.
Wasyl369

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości