CrowdFunding - akcje firmy EHO S.A.

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

CrowdFunding - akcje firmy EHO S.A.

Postprzez Josi » 07 Sie 2019 11:39

Cześć,
Chciałbym zapytać co sądzicie na temat ogólnie crowdfundingu i czy słyszeliście może o opcji inwestycyjnej akcji firmy EHO SA która pojawiła się na portalu FoundByMe.
Zbierzmy tutaj trochę więcej informacji na ten temat!
Josi

Re: CrowdFunding - akcje firmy EHO S.A.

Postprzez FilipS » 12 Sie 2019 08:39

Ja myślę, że jest to interesująca opcja, ponieważ akurat ta firma zapowiada się nadzwyczaj ciekawie i to zarówno w zakresie sprzedaży, jaki i samego produktu który zdobywa coraz większe zainteresowanie na rynku krajowym, ale i międzynarodowym i do tego zdobywa kolejne nagrody. Więcej informacji na ich temat znajdziesz tutaj https://www.fundedbyme.com/pl/browse?st ... nding-date :)
FilipS

Postprzez Kondik » 14 Sie 2019 07:18

Też wydaje mi się, że będzie to dobra opcja inwestycyjna i już sam czekam aż rozpocznie się ta akacja i w końcu zobaczymy ile uda się nazbierać. Na pewno jest w nich potencjał, który już został wyróżniony na naszym rynku, ale również za granicą. Poza tym również jest prowadzona sprzedaż, więc wystarczy tylko w nich doinwestować a zwrócić się może naprawdę szybko i to z fajną nawiązką.
Kondik

Postprzez Jacekk » 20 Sie 2019 21:10

Przyznam, że jest to ciekawy temat i moje zainteresowanie tymi tematami również rośnie. Czekam na kolejne odpowiedzi i oczywiście zobaczymy jak to pójdzie oraz czy uda im się dzięki takiemu wsparciu inwestorów rozwinąć tą działalność.
Jacekk

Postprzez Aleksander » 22 Sie 2019 11:28

Jeszcze zajrzyjcie na ich stronę internetową - https://ehomuteboards.com/pl/ gdzie dokładnie jest omówiony ich produkt, czyli panele akustyczne i podzielam pozytywne zdanie, że warto zadbać o swój spokój w domu oraz odpowiednią ciszę, bo jednak zgiełk miasta, głośni sąsiedzi itd. mogą nam niestety ale to wszystko i przede wszystkim odpoczynek zaburzyć.
Aleksander

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości