Cienie do powiek a codzienny makijaż do pracy

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Cienie do powiek a codzienny makijaż do pracy

Postprzez crepereie » 04 Kwi 2019 14:53

Nie zawsze mam czas nałożyć cienie na powieki :) ale nie wyobrażam sobie wyjść do pracy bez dobrego podkładu. Od jakiegoś czasu używam podkładu rozświetlającego z eshopannabelle. Bardzo ładnie wygląda przy mojej dojrzałej skórze. dodaje blasku i co najważniejsze nie wchodzi w zmarszczki.
crepereie

Postprzez angel55 » 24 Lip 2019 10:22

Jeszcze niedawno uważałam, że zwyczajnie nie mam czasu na makijaż przed pracą. To była moja absolutna zmora, a o cieniach do powiek nawet nie było mowy! Zorientowałam się jednak, że wyglądam po prostu na kobietę nie zadbaną..moje koleżanki codziennie wyglądają jak milion dolarów, a ja jak szara myszka. Postanowiłam, że postaram się troszkę bardziej w tej kwestii. Powiem Wam, że z podkładem, pudrem i rzęsami nie miałam żadnych problemów. Schody zaczęły się gdy sięgnęłam po cienie do powiek. Nie miałam żadnego, porządnego zestawu pędzli, więc postanowiłam, że trzeba sobie takowy sprawić. Od razu chciałam postawić na jakiegoś pewniaka, więc w sieci szukałam porad. Na chwilę obecną, jeśli macie podobny problem to w stu procentach polecam Wam zapoznać się z tym wpisem: https://toolsforbeauty.eu/blog/jak-wybr ... do-powiek/ ja właśnie dzięki niemu wybrałam pędzle do powiek, które rewelacyjnie mi się sprawdzają już od kilku miesięcy! Mam nadzieje, że moja krótka historia troszkę Was zmotywuje i ułatwi co nieco w kwestii wyboru pędzli ;)
angel55

Postprzez karolina.sz87 » 01 Sie 2019 08:15

Najlepsze cienie na co dzień to te w kolorystyce nude. Odważne kolory sprawdzają się tylko od święta, przynajmniej u mnie.
karolina.sz87

Postprzez Dollna » 06 Sie 2019 12:07

Cienie do powiek w kolorze beżu fajnie nadają się jako codzienny makijaż.
Dollna

Miejscowość: Poznań

Postprzez AnnaMaria90 » 09 Wrz 2019 07:44

ja używam jedynie delikatnych cieni w kolorach nude :) Mocniejszy makijaż nie jest potrzebny tym bardziej, ze kilka miesięcy temu zrobiłam sobie makijaż stały brwi i on sam w sobie jest już bardzo wyraźny ( choć przy tym bardzo naturalny). Jak mieszkacie w Warszawie to warto umówić się na konsultacje do Dominiki Kossakowskiej ( przyjmuje w salonie Jest Pięknie w Warszawie). Rewelacyjna i doświadczona osoba, indywidualne podejście do każdego pacjenta, niewygórowane ceny zabiegów.
AnnaMaria90

Poprzednia

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości