Biznes franczyzowy - LucArt

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Kondik » 10 Sty 2019 23:01

Cześć,
Co sądzicie o tym aby otworzyć swój biznes na franczyzie? Ostatnio trafiłem na opcję od LucArt, a przy współpracy z nimi można otworzyć sklep motoryzacyjny. Uważacie, ze warto?
Kondik

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Beniu » 11 Sty 2019 20:02

Mawiają, ze kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Rob to jednak z głową, żeby nie stracić oszczędności przez niedopatrzenia. Postaw na rozwiązania, które dadzą Ci mocny kop do startu i jednocześnie będą silnym podparciem w momentach kryzysowych. Zainwestuj w dobre zaplecze IT. Osobiście polecam współpracę z www.jantar.pl , z którymi miałem styczność w zeszłym roku i naprawdę mi pomogli.Polecam!
Beniu

Postprzez Roman4 » 13 Sty 2019 09:24

Moim zdaniem taki biznes na pewno jest bardzo ciekawy.Może sam tym biznesem kiedyś na pewno się zainteresuję tak naprawdę.
Roman4

Postprzez Aleksander » 18 Sty 2019 12:38

Ja również uważam, że warto zaryzykować. Natomiast też trzeba do tego podejść z głową ponieważ jest wiele aspektów na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas otwierani swojego biznesu i tutaj franczyza dla początkujących może się naprawdę dobrze sprawdzić. Co do LucArt tym bardziej bo jest to sklep motoryzacyjny, a ten dział szczególnie dobrze się rozwija :)
Aleksander

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość