Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez KrzysztofG » 22 Sie 2018 13:57

Witam, chciałbym lepiej zarządzać pracą małego zespołu. Nie obejdzie się bez prostego systemu CRM. Biorę pod uwagę COMOVEO CRM, które urzekło mnie spójnym podejściem do procesów sprzedażowych. Z poziomu jednej aplikacji mogę utworzyć ofertę, następnie przejść do odpowiedniego zadania i dokonać fakturowania.
KrzysztofG
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Sie 2018 13:31

Re: Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez nerul » 09 Paź 2018 19:33

Spoko, chociaż jak dla mnie, porównując same parametry i funkcjonalności, lepszym wyborem będzie jednak http://csmart.pl, w mojej firmie sprawdza się bardzo dobrze. Daj znać, jaką ostatecznie podjąłeś decyzję.
nerul
 
Posty: 9
Rejestracja: 22 Sty 2018 22:35

Re: Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez visnia » 30 Paź 2018 15:39

Takich narzędzi na rynku dostępnych jest naprawdę wiele. Dlatego moim zdaniem, najlepszym wyjściem z sytuacji będzie wstrzymanie się z decyzją i porównanie kilku z nich. Tylko w taki sposób wybierzecie tę najlepszą opcję. Ja ze swojej strony mogę zarekomendować ofertę https://www.baseline.pl/crm/ który jest dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
visnia
 
Posty: 199
Rejestracja: 20 Wrz 2017 13:31

Re: Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez Ingrid321 » 07 Mar 2019 17:44

Aplikacje czy systemy CRM https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-warto-z-niego-korzystac/ stają się co raz bardziej popularne. Jak dla mnie jest to niezwykle ważne, gdyż pracując z klientami najnormalniej w życiu o nich zapominamy. W takim przypadku gdy mamy system CRM możemy już budować fajne relacje z klientem.
Ingrid321
 
Posty: 34
Rejestracja: 24 Paź 2018 09:32

Re: Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez AbiUbu » 25 Kwi 2019 10:16

Świetnym pomysłem jest stosowanie rozwiązań dedykowanych. Wtedy mamy pewność, że aplikacja jest skrojona dokładnie pod nasze potrzeby, zintegrowana z wszystkimi narzędziami wykorzystywanymi w naszej firmie. Może się to wydawać dużo droższe, ale w istocie nie musi tak być. Zamawiając jakiegoś SaaS-a płacimy najczęściej jakiś abonament, miesięczny albo roczny. Przy czym nie mamy pewności, że przy następnym okresie cena nie wzrośnie. Raczej nie zrezygnujemy z tego narzędzia po roku, więc cenę należy przemnożyć przez kilka lat. Decydując się na aplikację napisaną specjalnie dla nas płacimy raz większą kwotę, lecz im dłużej z niej korzystamy, tym bardziej bilans cenowy przemawia za tym właśnie rozwiązaniem. Problematyczne mogą być jedynie sposoby rozliczeń prac programistycznych, ale i w tej dziedzinie można wypracować opłacalny kompromis.
AbiUbu
 
Posty: 28
Rejestracja: 25 Kwi 2019 10:09

Re: Aplikacja CRM integrująca różne procesy w jednym miejscu

Postprzez paku » 04 Cze 2019 05:27

Macie tutaj porównanie różnych rozwiązań - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/lini ... produktow/
Każde z nich jest mocno inne, więc najpierw należy je jakoś sensowne dopasować.
Przede wszystkim musicie ocenić, jakie funkcje są dla was kluczowe, a bez jakich możecie się obyć.
To taka absolutna podstawa.
paku
 
Posty: 114
Rejestracja: 03 Paź 2013 08:50


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości